utorok, 7 decembra, 2021

Šokujúce! Merkelovú na stretnutí postihla triaška celého tela

Posledné články

Šokujúce! Merkelovú na stretnutí postihla triaška celého tela

Šokujúce! Merkelovú na stretnutí postihla triaška celého tela
Šokujúce! Merkelovú na stretnutí postihla triaška celého tela

Počas utorňajšieho stretnutia nového ukrajinského prezidenta Zelenského v Berlíne šokovala svet Merkelová, ktorá dostala nečakane triašku celého tela. Nakoniec sa však nič vážne nestalo. Bola to práve teplota, ktorá spôsobila maximálne vyťaženie organizmu 65 ročný kancelár, ktorá sa na tlačovke priznala, že jej pomohli 3 poháre vody. Po odznení hymien Merkelová vyzerala lepšie a so Zelenským rýchlo vošla po červenom koberci do budovy. Práve nedostatočný príjem tekutín môže spôsobiť takúto triašku, ktorú mala Merkelová.

Merkelová zažila podobné ťažkosti už v roku 2014

Práve v roku 2014 musela kancelária posunúť rozhovor v televízii na neskôr. Nakoniec však hovorca povedal, že ked niečo zjedla a napila sa, bola automaticky schopná televízii rozhovor poskytnúť. Momentálne však Nemcom ani celému svetu nieje známy zdravotný stav Merkelovej. V Nemecku dbajú na prísne pravidlá, kde sa zakazuje hovoriť lekárom o zdravotnom stave takýchto vysokopostavených osobností, ako je Merkelová. Merkelová je kancelár kou už od roku 2005.

Stanoviska lekárov hovoria za všetko

Podľa zástupcu riaditeľa pohotovostnej služby univerzitnej kliniky v Hamburgu je triaška jasným varovným signálom, že osoba má nedostatočný prison tekutín. Pri silných horúčavách je tak jasné, že dehydratácia spôsobuje triašku.

„Stáť v tejto horúčave dlho na slnku je pre náš organizmus to najhoršie, hovorí všeobecný lekár Jens Wagenknecht, ktorý dal rozhovor redakčnej skupine RND. Naopak všeobecný lekár Wagenknecht upozornil, že pri behu by sa Merkelovej takáto triaška nestala.

Šokujúce! Merkelovú na stretnutí postihla triaška celého tela

„Stáť v tejto horúčave dlho na slnku je pre náš organizmus to najhoršie, vysvetlil lekár, ktorý tak isto ozrejmil, že telo pri potení a pri vysokých teplotách vylučuje veľa vody a soli. Preto je potrebné piť veľa vody. Tak isto netreba zabúdať zjesť niečo slané. Vtedy sa do tela doplňujú mineráli.

Podľa lekára Christopha Spechta triaška nemala žiaden neurologický pôvod.
„Jednoducho príliš málo pila, potom sa niečo také môže stať. U iných ľudí to prebieha ešte oveľa horšie. Potom sa rovno padne. To sa tiež často stáva práve pri takých vojenských prehliadkach, keď svieti slnko, pripomenul Specht

zdroj: https://hnonline.sk/svet/1961289-lekarov-prekvapila-merkelovej-triaska-vysvetlili-co-mohlo-byt-jej-pricinou, https://www.postoj.sk/44560/merkelova-dostala-pocas-prijatia-zelenskeho-triasku
Šokujúce

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články