Slovensko

Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej

Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej Slovenská republika má oficiálne historicky prvú prezidentku. Čaputová sa stala najmladšou hlavou štátu a jej...

Napísal Andrej · >
Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej

Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej

Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej
Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej

Slovenská republika má oficiálne historicky prvú prezidentku. Čaputová sa stala najmladšou hlavou štátu a jej inaugurácia dopadla v poriadku. Zuzana Čaputová na inaugurácii pôsobila otvoreným a vyrovnaným dojmom. Pri skladaného sľubu však Čaputová pôsobila mierne nervóznejšie ako inokedy predtým. To jej však nebránilo sľub splniť. Jej prejav pôsobil oveľa lepším dojmom, ako prejav Andreja Kisku, ktorý v poslednej dobe pôsobí veľmi umelo a hrane. Na jednej strane Čaputovej príhovor neprekvapil a na druhej ani neohúril. Môžme hovoriť o takom klasickom priemere, ktorý neurazí nikoho.

Samozrejme nie každý sa zmieril s faktom, že Čaputová sa stala prezidentkou. Mnohí poslanci sa inaugurácii nezúčastnili. Išlo napríklad o Petra Mareka či Ľuboša Blahu. Poslanec Marek sa nám včera exkluzívne priznal prečo toto pozvanie radšej ignoroval.

 

“Ja som sa rozhodol odmietnuť účasť na inaugurácii p.Čaputovej, odpadovej kráľovnej, z ktorej dokázala izreaelsko-americká reklamná agentúra volebným podvodom urobiť z nej prezidentku Slovenskej republiky, zlúčením voličských hlasov dvoch kandidátov, Mistríka a Čaputovej! Taktiež bol zákon porušeným financovaním dvoch samostatných kampaní, po zlúčení bola prekročená hranica povoleného financovania prezidentských volieb!!!

 
 

Účasťou na takejto inaugurácii NR SR, ÚS, Vládou SR vlastne legalizovali podvod v prezidentských voľbách a porušili nielen volebný zákon, ale i Ústavu SR! A je nie som ochotnou mojou účasťou ako prevažná časť mojich kolegov z NR SR a politikov legelizovať podvod!…. Celé Marčekové šokujúce vyjadrenie tu.

 

Šokujúce: Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej

Netreba však zabudnúť, že aj ulice Bratislavy boli preplnenými ľuďmi, ktorí nie sú s Čaputovou absolútne spokojný. Čaputová to okamžite pocítila na vlastnej koži. Najprv jej to dala pocítiť neznáma žena, ktorá vyjadrila jasne nespokojnosť s jej osobou ako prezidentky Slovenskej republiky.
“Fuj Hanba Čaputová” kričala žena na oficiálnu prvú prezidentku Slovenskej republiky

https://www.youtube.com/watch?v=H5Xfu4yVD64

Svoj nesúhlas prišli vyjadriť aktivisti s názvom Občiansky Tribunál. Využili tak demokratický názor a spravili menší protest, ktorý sa konal pri ďalších sledujúcich.
“Porušila ústavu a ústavné princípy” kričal do megafónu člen Občianskeho Tribunálu Jozef Klanyi.


Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-hanba-caputova-vlastizradcovia

Na inaugurácii prebehol protest proti Čaputovej

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *