">Šokujúce! Neroďte deti, je to neekologické | PICUS Capital
Image default

Šokujúce! Neroďte deti, je to neekologické

Šokujúce! Neroďte deti, je to neekologické
Šokujúce! Neroďte deti, je to neekologické
 
 
 
 

V súčasnom modernom svete plných liberálnych myšlienok sa nájdu aj názory, ktoré sú priam šokujúce až niekedy neuveriteľné. V redakcii sme už písali článok o nemeckej profesorke, podľa ktorej je pedofília normálna sexualita ako heterosexualita či homosexualita. Súčasný svet vegánov, ekológov a predovšetkým nových liberálnych pravidiel obhajovania Gender ideológie je plná nových názorov, ktoré sú niekedy naozaj zvrátené a až šialené.

Sex s psami, pedofília je prirodzená vec a po novom nás presvedčuje Nemecká učiteľka, aby sme mali, čo najmenej detí. Podľa 38 ročnej bezdetnej Nemky Brunschweigerovej by sme nemali mať deti. Podľa nej je to neekologické a priam patriarchárne. Aj, keď web nemeckej vlády napomína Nemcom, že “deti sú naša budúcnosť” Brunschweigerová si to v žiadnom prípade nemyslí. Podľa nej si robia ľudia potomkov z vlastného sebectva a pod tlakom patriarchátu.

 
 
Šokujúce! Neroďte deti, je to neekologické

Práve Brunschweigerová sa pridala do antinatalistického hnutia. Práve takéto hnutia majú postupne presvedčiť ľudí, že vymieranie ľudstva je pre život a samotnú ekológiu potrebnou vecou. Práve ekologička a učiteľka v jednom sa odvoláva navedeckéštúdie. Práve živobytie každého dieťaťa predstavuje pre planétu ročne záťaž 58, 6 ton oxidu uhličitého. Práve tento plyn je hlavným zdrojom globálneho otepľovania. Záhadou však je to, že Brunschweigerová si myslí, že ľudia si robia potomkov iba z vlastného egoizmu. Na druhej strane učiteľstvo a deti má ekologička rada a odvoláva sama fakt, že už narodené deti jej vôbec nevadia.

„Mám rada deti, ktoré na svete sú – hlavne mojich žiakov. Ale, keby sa ich (odteraz) rodilo menej alebo nijaké, budem robiť niečo iné. Alebo by som mala menšie triedy, to by bolo veľmi dobré, „

Podľa Brunschweigerovej by bolo najlepšie, aby v Nemecku bolo len 38 miliónov ľudí. Dnes je v Nemecku takmer 83 miliónov ľudí. Práve Antitalistické hnutie sa snaží presadzovať bezdetnosť. Ich ospravedlnením sú bezduché štatistiky, ktoré majú presvedčiť obyvateľov nemať deti.

Učiteľka v relácii SWR

zdroj: https://www.napalete.sk/nerodte-deti-je-to-neekologicke-a-patriarchalne-vyzyva-nemecka-ucitelka/

Súvisiace články

Imigrantom nestačia byty a od vlády žiadajú nové domy…video vo vnútri

Andrej

Rusko sa nikdy nestane priateľom USA, vyhlásila Haleyová

Daniel

Staněk-Čína môže ekonomicky položiť USA

Andrej

1 komentár

Pavol 25. mája 2019 at 0:20

To povedz to tukabelom , arabom a afričanom. Z ktorej cvokárne si ušla moja?….

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..