sobota, 22 januára, 2022

Šokujúce odhalenie Milana Uhríka! Toto je priorita Európskej únie!

Posledné články

Šokujúce odhalenie Milana Uhríka! Toto je priorita Európskej únie!

Europoslanec Milan Uhrík patrí medzi značných kritikov v Europarlamente. Tentokrát na svojom profile uverejnil, šokujúcu správu. Podľa Heleny Dalli je Istanbulský dohovor jasnou prioritou Eú. Podľa Uhrika už čoskoro zaznie z Bruselu v tejto veci trubenie do vojny. Uhrík v statuse aj vyzval Igora Matoviča a dúfa, že sa nebude predkláňať Európskej únii ako Andrej Kiska.

Šokujúce odhalenie Milana Uhríka! Toto je priorita Európskej únie!

Status poslanca Uhrika

EUROKOMISÁRKA NÁM ODKAZUJE: ISTANBULSKÝ DOHOVOR PRETLAČÍME! PÁN MATOVIČ, DÚFAM ŽE SA SA PRED BRUSELOM NEBUDETE PREDKLÁŇAŤ AKO KISKA! ??

Voľby a emócie sú za nami, poďme naspäť k práci. Keď NR SR odmietla pristúpenie SR k Istanbulskému dohovoru, tak som sľúbil, že naplno využijem svoje kompetencie europoslanca a spýtam sa Európskej komisie na jej ďalšie plány s týmto dohovorom. Tak nech sa páči: čierne na bielom zverejňujem oficiálnu odpoveď eurokomisárky pre rodovú rovnosť Heleny Dalli, ktorá potvrdzuje, že pristúpenie k Istanbulskému dohovoru je prioritou EÚ a že od Európskej komisie získala mandát na sfinalizovanie tohto pristúpenia. Už čoskoro teda zaznie z Bruselu v tejto veci trúbenie do vojny. Uvidíme, koľkí na Slovensku sa zložia, a koľkí vydržia…

https://www.youtube.com/watch?v=SJDumh8P_4Q&t=4s

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/photos/a.193582427661544/1084930575193387/?type=3&theater

Zdroj foto: https://zemavek.sk/uhrik-kritizoval-usa-jeden-den-nas-mozu-nechat-napospas-osudu/, foto ZEM a VEK archív

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články