pondelok, 6 decembra, 2021

Šokujúce odhalenie! Tajomstvo Kuciakovej správy! Novinár pred smrťou získal dôležité informácie. Mohli ho tieto informácie stáť život?

Posledné články

Šokujúce odhalenie! Tajomstvo Kuciakovej správy! Novinár pred smrťou získal dôležité informácie. Mohli ho tieto informácie stáť život?

Pred smrťou mal Slovenský novinár Ján Kuciak získať od nemenovaného zdroja dôležité informácie, ktoré siahajú až do najvyšších radov politickej moci. Túto informáciu prezradila matka Martiny Kušnírovej Zlatica.

Zlatica Kušnírová tvrdí, že v roku 2017 Kuciak odoslal svojej kolegyni Eve Kubániovej SMS správu, v ktorej sa píše, že získal dôležité informácie, ktoré môžu otriasť politickú scénu.
“Napísal jej, že natrafil na niečo veľké, že nitky siahajú až do vrcholných poschodí politiky a, že verí, že, keď to vyjde, tak padne mnoho vysokopostavených funkcionárov, prezrádza v zlosti Zlatica.

Tajomstvo Kuciakovej správy! Novinár pred smrťou získal dôležité informácie. Mohli ho tieto informácie stáť život?
„Ahoj, Evička. Píšem len na telefóne, tak to napíšem stručne. O Kočnerovi som v poslednom čase napísal dosť veľa dosť tvrdých vecí, o jeho podvodoch atď. Tie pravdepodobne prispeli k tomu, že ho polícia začala riešiť. A to ho asi rozčúlilo. No a potom sa mi ozval jeden chlap, ktorý sa s Kočnerom súdil a rozprával mi o ďalších podvodoch Kočnera, ale hlavne Penty, písal v správe v septembri 2017 Kuciak

Zlatica Kušnírová šokuje

“Je zvláštne, že ani slovko sa k tejto informácii na mieste činu nenašlo. Ja si myslím, že o to sa niekto postaral. Možno to mal na USB kľúči a niekto ho zobral. Jeden z vtedajších policajných funkcionárov nebol na mieste činu iba na druhý deň, ako to odhalili kamery prítomných televíznych štábov, ale už v tú noc, kedy sa našli telá. Máme na to dvoch svedkov. Telefonoval asi hodinu v aute na ulici a bol aj v dome, šokuje nešťastná matka.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019110410918500-kuciak-pred-smrti-ziskal-dulezite-informace-ktere-ho-mohly-stat-zivot-tvrdi-matka-jeho-zavrazdene/,

https://www1.pluska.sk/krimi/vrazda-jana-kuciaka/tajomstvo-spravy-novinara-kuciaka-jeho-kolegyni-co-je-prezradil-stratili-jeho-dokazy/2, https://www.hlavnespravy.sk/zlatica-kusnirova-sprave-kuciaka-kolegyni-i-vtedajsom-funkcionarovi-mieste-cinu-uz-noc-sa-nasli-tela/1942040

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články