sobota, 22 januára, 2022

Šokujúce odkazy Kočnera Tothovi z väzby! Toto sa nemal nikto dozvedieť!

Posledné články

Šokujúce odkazy Kočnera Tothovi z väzby! Toto sa nemal nikto dozvedieť!

Toto sa nemal nikto dozvedieť! Na povrch však prichádzajú nové informácie, ktoré hovoria o tom, že kontroverzný podnikateľ Kočner dával inštrukcie Tothovi, a to priamo z väzby. Polícia ešte v júni zadržala Kočnera.

Najprv išlo o kauzu zmenky. Sediaci Kočner ma vo väzbe dávať inštrukcie bývalému SIS-károví Tothovi. Nakoniec sa však táto ďalšia kontroverzná tvár rozhodla spolupracovať s políciou. Práve Tothovi mal dávať inštrukcie na útržkoch papiera. Prvým pokynom pre Totha mal byť hovor s Alenou Zsuzsovou.

 

Šokujúce odkazy Kočnera Tothovi z väzby! Toto sa nemal nikto dozvedieť!

Mal sa mnou spojiť. Toth ju mal nájsť v Kocnerovom telefóne. Kontakt SIS Alino mal byť práve číslo obvinenej Zsuzsovej. Toth mal na toto číslo odoslať frázu, ktorú mala pochopiť pravdepodobne len Zsuzsová „Pozdravujem vás, pán Andrej Horvát. Som Aveho posol. Špárujte si ma cez Threema.

Po spárovaní mal Tóth za Kočnera napísať, že „všetko znáša pokojne a s rozvahou“ a, že si myslí, že „celý cirkus bude trvať cca dva mesiace. V ďalšom motáku žiada Kočner Totha, aby zašiel za vesticou a zistil kedy sa dostane z väzenie. Totha tak isto požiadal, aby napísal podnikateľovi Norbertovi Bödörovi. Tam ho mal Toth prosiť o možnosť väzbu urýchliť cez špeciálnu prokuratúru. Ďalší moták sa mal zaoberať problematikou vedenie v prospech kontroverzného podnikateľa. Toth mal presvedčiť Romana Osuského, ktorý bol bývalým agentom SIS Experti dospelí k jasnému záveru.

Písmo na nájdených papierikoch podľa expertov patrí Kočnerovi.


Zdroj: https://www.dennikdnes.sk/2020/01/07/neuverite-ake-instrukcie-daval-kocner-tothovi-z-vazby/
Zdroj foto: https://slovensko.hnonline.sk/2027537-prokurator-podal-obzalobu-na-kocnera-a-tri-dalsie-osoby-v-pripade-vrazdy-kuciaka- HN ONLINE video
Zdroj: Archív SME-https://slovensko.hnonline.sk/2027537-prokurator-podal-obzalobu-na-kocnera-a-tri-dalsie-osoby-v-pripade-vrazdy-kuciaka

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články