utorok, 30 mája, 2023

Šokujúce: Pedofil Dostál mal 2 ročný vzťah s 6 ročným dievčatkom

Posledné články

Šokujúce: Pedofil Dostál mal 2 ročný vzťah s 6 ročným dievčatkom

Šokujúce: Pedofil Dostál mal 2 ročný vzťah s 6 ročným dievčatkom
Šokujúce: Pedofil Dostál mal 2 ročný vzťah s 6 ročným dievčatkom

Je priam neuveriteľné, že v 21 storočí sa postupne eliminujú kroky, ktoré by označovali pedofíliu ako šialenú úchylku, ktorá by mala byť trestaná. Na druhej strane si postupom času získala srdcia rôznych liberálnych „slniečok“, ktoré obhajujú pedofíliu ako za normálnu. Príkladom je prednáška Mirjan Heine, ktorá považuje pedofíliu za normálnu sexuálnu orientáciu. Britský pedofil Leonard vo Veľkej Británii taktiež obhajuje práva pedofilov.

„Ak je dieťa vo veku, kedy už rozpráva, má dosť rokov aj na sex“

Je priam zarážajúce, že takéto tvrdenia sa postupne stávajú neutrálnymi tvrdeniami, ktoré by možno podľa liberálnych slniečok mali skutočne ostať normálnymi s ľudskými a morálnym právom. Pedofília sa v súčasnosti dostáva do popredia a je veľmi komentovanou témou.

Na súd sa dostavil aj samozvaný kráľ pedofilov Čech Peter Dostál. Práve Peter Dostál patrí medzi najnebezpečnejších pedofilov pohybujúcich sa na území Českej republiky. Dostál v žiadnom prípade nemá problém rozprávať o svojich priam šialených úchylkách a na súde tomu nebol rozdiel. Prípad rozsiahleho pohlavného zneužívania dievčat v predškolskom veku zmapoval sám obvinený „kráľ pedofilov“. Niekedy to až pripadalo ako chvála a spoveď.

Na súde sa vyrozprával

Pedofil na súde nemal žiadne zábrany ani hanbu hovoriť o svojej úchylke otvorene. Podľa jeho slov stále vysielal nejaké „iskrenie“ k mladým dievčatám. Dostál opisuje, že keď prišiel do škôlky medzi deti hneď sa k nemu všetky deti hrnuli. Podľa neho si na neho nikto za žiadnych okolností nesťažoval ani deti a ani rodičia. Na druhej strane je však paradoxom, že takýto pedofil navštevoval školy.

Otázkou je prečo vedenia škôl už dávno neriešili tento problém a púšťali pedofila do školy ?

Dostal eliminoval akúkoľvek sexuálnu aktivitu

Aspoň sa o to snažil. Nakoniec však priznáva, že pedofília a sexualita sa nedá potlačiť. Obžalovaný Dostál zneužíval dievčatá vo veku 5 až 6 rokov, ktoré dochádzali do tanečných krúžkov. Dievčatá následne pedofil Dostál hladkal, bozkával, držal sa za zadok a penisom sa trel o ich telo.

„Holčičky chodily samy, někdy tvořily i fronty a handrkovaly se, která si na mě sedne

2 ročný vzťah s 6 ročným dievčaťom

Šokujúce je, že s týmto vzťahom súhlasila aj matka dievčatka. Jej dcéra tak spala niekoľko krát týždenne doma u pedofila Dostála. Práve podľa Dostála si ho dievčatko mimoriadne obľúbilo a chcela čoraz viac sním tráviť voľný čas. „Pedofilna romanca“ fungovala asi 2 roky. Chodili spoločne do reštaurácii, pri odchode sa dlho bozkávali a dievčatko mu nezabudlo dávať aj „vzdušné bozky“. Dostál vzťah s 6 ročným dievčatkom vnímal ako celoživotný.

„Porušili jsme zákon, ale nebeský zákon lásky a přitažlivosti jsme naší láskou naplnili,“ prohlásil v jeden moment Dostál.

Dostáloví hrozí 8 ročné väzenie. Do basy by mala smerovať aj Matka 6 ročného dievčatka na 15 rokov za obchodovanie s ľuďmi. Práve Dostál rodine finančne napomáhal. Finančnú pomoc označoval za „investíciu do budúcna“

zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/488046-porusili-jsme-zakon-ale-ne-zakon-lasky-tvrdil-u-soudu-samozvany-kral-pedofilu.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články