pondelok, 24 januára, 2022

Šokujúce: Poslankyňa nazvala novinára idiotom  

Posledné články

Martin Daňo je novinárom, ktorý dlhodobo poukazuje na politickú scénu trošku inak, ako všetci novinári do kopy. Práve novinári sú niekedy len postavičky, ktoré svoj čas venujú jednoduchému písaniu pre jednotlivé denníky, ktoré vytvárajú jednoúčelové texty.

Smer-SD je to najhoršie čo v politike máme a práve pravica by mohla byť určitou záchranou pre spásu Slovenskej republiky. To je základnou témou súčasnej priemernej novinárčiny.

Ak sa pozrieme na prácu novinára Martina Daňa zistíme, že ide o dlhodobý boj v hľadaní skutočných ľudí, ktorí sa neboja vystúpiť a komunikovať s týmto „kontroverzným“ novinárom, ktorý si v teréne už čosi preskákal.

Práve novinár ako Daňo je ojedinelým druhom skutočnej a pravej investigatívnosti. V teréne sa pohybuje prakticky stále a snaží sa komunikovať s každým politikom rovnako. Obrátená strana mince sú však politici či osoby, ktoré si s práce Martina Daňa robia buď srandu alebo jednoducho ho neberú za novinára a je pre nich len obyčajným bláznom. Martin Daňo sa rozhodol kandidovať za prezidenta. Na kandidatúru je potrebné vyzbierať 15 tisíc hlasov od ľudí. Daňo si však vybral zaujímavejšiu cestu k 15 tisíc hlasom. Ak by vyzbieral 15-tich poslancov môže automaticky kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky ( každý poslanecký hlas má hodnotu tisíc podpisov). Každý poslanec je určitá osobnosť, ktorá sa rozhoduje podľa svedomia a svojho vedomia.

Šokujúce: Poslankyňa nazvala novinára idiotom

Je však smutné, že v krajine existujú poslanci, ktorí sa z Martina Daňa vysmievajú a označujú ho za idiota. Práve strana liberálov, ktorá by mala byť najviac demokratická takúto poslankyňu v klube má. Janka Ciganiková patrí medzi známe osobnosti SaS, ktorá sa už v minulosti trošku zahrala s ohňom, keď ľudí označovala za ťuťmákov. Poslanci by mali ukazovať ten správny rozmer nielen komunikácie s ľuďmi ale taktiež jednotlivým správaním sa na verejnosti. Komunikovať by mali s každým jedným občanom bez toho aký ten občan má politický názor. Čí už ide o ľavičiara, ktorý volil Smer alebo jednoducho pravicového občana, ktorý volil SaS. Problémom Janky Cigánikovej je nezdvorilé jednanie, ktoré priam vzbudzuje vysmievanie sa z človeka akým je Martin Daňo.

V súčasnosti Martin Daňo zbiera podpisy na kandidátsku listinu. Podpis mu dal napríklad Kollar, Pčolinský či Marček ( zatiaľ mu kandidátsku listinu podpísalo 5 poslancov). Janka Cigániková opäť ukázala svoju pravú tvár, keď Martina Daňa nazvala „Idiotom“, ktorý sa má jednoducho liečiť. Prakticky chápem odmietaví prístup jednotlivých strán podpísať kandidátku Daňovi, pretože aj ten má určité veľké množstvo fanúšikov, ktorí môžu ohroziť kandidátov ako je Kotleba, Mistrík či Bugár ( Z Lsns novinára nepodporil nikto). Vo videu je však ukázaný aj charakter a slušnosť jednotlivých poslancov. Zatiaľ čo množstvo poslancov odpovedalo jednoduchým spôsobom nie a argumentovalo prečo. Poslankyňa Cigániková zosmiešnila novinára, ktorý si to jednoducho nezaslúži. Ľudia by sa mali správať ako ľudia. Strana SaS poukazuje na fakt, že v hľadáčiku ma naozaj neuveriteľné „Esá“, ktoré sa na liberálnu demokraciu vôbec nepodobajú. Práve Janka Cigánikova je pravým vzorom ako by sa poslanec nemal správať k ľudom odlišného názoru.

Aj keby bol Daňo otravný, šialený a išla by mu „pena z huby“ ako besnému stále ide o ľudskú bytosť, ktorá sa systematicky snaží nájsť pravdu, ktorá je niekedy slepá ale aj poniektorí jedinci sú svojou pravdou tak presvedčený, že až tomu veria.

Práve takouto osobou je poslankyňa Jana Cigániková, ktorej názory a iné presvedčenia sú jednoducho ukradnuté. Pravicová strana sa takýmito poslancami postupne začína vyfarbovať.

Daňové videá sú len priamou ukážkou aké arogantné a zosmiešňujúce správanie majú jednotlivý poslanci.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=lhyVThCWcHw&t=238s

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články