nedeľa, 23 januára, 2022

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu!

Posledné články

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu

Reportérka ostala v nemom úžase

Rusky prezident Vladimír Putin si na tuto tému rozhodne servítku pred ústa nedal. Ostré vyjadrenie ohľadom migračnej krízy a destabilizácie Líbye šokovalo všetkých, ktorí sa na tejto tlačovej konferencii zišli. Išlo o tlačovku, ktorá sa konala začiatkom júla po rozhovoroch s talianskym premiérom Giuseppem Contem v Ríme. Putin sa na tlačovke vyjadril otvorene a bez žiadnych zábran. Dokonca si Rusky líder podpichol aj do NATO.

Ilegálna migrácia je dlhodobá globálna problematika, ktorá netrápi len Európu. Na druhej strane naivne kroky svetových lídrov dostali Európu na kolena. Dnes je v západných rozvinutých krajinách čoraz viac zvýšená kriminalita, špina a postupne vznikajúce NOGO zóny, ktoré si európsky lídri nechceli priznať.

Postupom času sa však ružové okuliare zmenili na trvácne vyhrazanie krajinám, ktoré migrantov do krajín nechceli. Macron sa vyhrážal eurofondami a Merkelova volala po prerozdeleni migrácie. Postupne sa na svetlo sveta začali objavovať mena ako Salvini, Orban či LePen. Ty naopak nechceli migráciu pripustiť. S migráciou dokonca nesúhlasil ani líder Sas Richard Sulik.

 

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu!

„Ohľadom Líbye, Tripoli povedalo, že uzavrie imigračného centra, pretože nemôže garantovať ich bezpečnosť. A z Moskvy prišla predpoveď, že v Líbyi môže nastať občianska vojna. Takže chcem sa spýtať Vás prezident Putin či Rusko bude podporovať naďalej smerovanie generála Haftara, či ste sa o tom rozprávali keďže úmysly sú rozdielne? Otázka, ktorá Putina šokovala.

„Áno. O tomto probléme sme dnes diskutovali. Hovoril som o tom vo Vatikane, s prezidentom a premiérom Talianska. Tento problém bol rozoberany viac krát. Chcel by som povedať niečo na začiatok. Ako sa zachová alebo nezachová Rusko je veľmi dôležité. Nebolo by od veci si pripomenúť, prečo toto všetko vzniklo.

Kto zničil Líbyjskú stabilitu? Podľa mňa o tom rozhodlo NATO. Európske stíhačky zbombardovali Líbyu a toto je ich výsledok. Zničili ich stabilitu. My sme pozorovali ten chaos a vojnu medzi jednotlivými zoskupenými vojskami.

Rusko nemôže zaujať nejaké stanovisko. Musí zaujať, ten kto to zapríčinil. Nechcem tým povedať, že nás to nezaujíma, ale nechceme byt prvými“ Uviedol Putin na konferencii

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=5eHWdBLPh_w

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-putin-ohladne-migracnej-krizy-a-destabilizacie-libye-situaciu-sposobilo-nato-a-europske-stihacky

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články