Svet

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu!

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu Reportérka ostala v nemom...

Napísal Andrej · >
Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu!

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu

Reportérka ostala v nemom úžase

Rusky prezident Vladimír Putin si na tuto tému rozhodne servítku pred ústa nedal. Ostré vyjadrenie ohľadom migračnej krízy a destabilizácie Líbye šokovalo všetkých, ktorí sa na tejto tlačovej konferencii zišli. Išlo o tlačovku, ktorá sa konala začiatkom júla po rozhovoroch s talianskym premiérom Giuseppem Contem v Ríme. Putin sa na tlačovke vyjadril otvorene a bez žiadnych zábran. Dokonca si Rusky líder podpichol aj do NATO.

Ilegálna migrácia je dlhodobá globálna problematika, ktorá netrápi len Európu. Na druhej strane naivne kroky svetových lídrov dostali Európu na kolena. Dnes je v západných rozvinutých krajinách čoraz viac zvýšená kriminalita, špina a postupne vznikajúce NOGO zóny, ktoré si európsky lídri nechceli priznať.

Postupom času sa však ružové okuliare zmenili na trvácne vyhrazanie krajinám, ktoré migrantov do krajín nechceli. Macron sa vyhrážal eurofondami a Merkelova volala po prerozdeleni migrácie. Postupne sa na svetlo sveta začali objavovať mena ako Salvini, Orban či LePen. Ty naopak nechceli migráciu pripustiť. S migráciou dokonca nesúhlasil ani líder Sas Richard Sulik.

 

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu!

„Ohľadom Líbye, Tripoli povedalo, že uzavrie imigračného centra, pretože nemôže garantovať ich bezpečnosť. A z Moskvy prišla predpoveď, že v Líbyi môže nastať občianska vojna. Takže chcem sa spýtať Vás prezident Putin či Rusko bude podporovať naďalej smerovanie generála Haftara, či ste sa o tom rozprávali keďže úmysly sú rozdielne? Otázka, ktorá Putina šokovala.

„Áno. O tomto probléme sme dnes diskutovali. Hovoril som o tom vo Vatikane, s prezidentom a premiérom Talianska. Tento problém bol rozoberany viac krát. Chcel by som povedať niečo na začiatok. Ako sa zachová alebo nezachová Rusko je veľmi dôležité. Nebolo by od veci si pripomenúť, prečo toto všetko vzniklo.

Kto zničil Líbyjskú stabilitu? Podľa mňa o tom rozhodlo NATO. Európske stíhačky zbombardovali Líbyu a toto je ich výsledok. Zničili ich stabilitu. My sme pozorovali ten chaos a vojnu medzi jednotlivými zoskupenými vojskami.

Rusko nemôže zaujať nejaké stanovisko. Musí zaujať, ten kto to zapríčinil. Nechcem tým povedať, že nás to nezaujíma, ale nechceme byt prvými“ Uviedol Putin na konferencii

Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-putin-ohladne-migracnej-krizy-a-destabilizacie-libye-situaciu-sposobilo-nato-a-europske-stihacky

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Šokujúce! Putin to nevydržal a na konferencii to reportérke povedal priamo, kto destabilizoval Líbyu a vyvolal migračnú krízu!”

  1. Ved povedal Putin čistu pravdu, škoda že my nemame takeho prezidenta. Ale opakovane po sebe mame americkych šašov a ich pucipajtašov a ich poradcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *