pondelok, 6 decembra, 2021

Šokujúce rozhodnutie, ktoré zrazilo Matovičovi hrebienok! Tak toto líder Olano nečakal!

Posledné články

Šokujúce rozhodnutie, ktoré zrazilo Matovičovi hrebienok! Tak toto líder Olano nečakal!

Zdá sa, že Igor Matovič si v parlamente nemôže robiť, čo chce. Poslanec sa musí po novom ospravedlniť za svoje výroky na nezaradených poslancov. Ide o Martinu Šimkovičovú či Petra Marčeka. Podľa Matoviča koalícia kupuje hlasy nezaradených poslancov, ktorý niekoľkokrát zahlasovali spoločne s koalíciou. Tento výrok sa dotkol nezaradených poslancov, ktorí spoločne podali disciplinárku na poslanca NRSR. Disciplinárne konanie na Igora Matoviča je právoplatne ukončené a Matovič sa tentokrát musí ospravedlniť za svoje činy.

Šokujúce riešenie, ktoré zrazilo Matovičovi hrebienok! Tak toto líder Olano nečakal!

„Disciplinárne konanie na pána Matoviča, ktoré podali poslankyňa Martina Šimkovičová a poslanec Marček, dnes bolo ukončené s rozhodnutím, že bolo opodstatnené, informoval o tom predseda výboru Juraj Blanár (Smer-SD). Ak sa Matovič za svoje slová neospravedlní buď mu udelená pokuta až 1000 eur.

Peter Marček a Igor Matovič proti sebe súperia už dlhodobejšie. Marček pre Hlavne.Sk prirovnal lídra Olano k psychopatovi.

„Rozpráva presne ako Hitler, vykrikuje, psychopat, nerozpráva kľudne a rozumne a najmä je to obrovský klamár. To je ten, kto pre jazdil s matkou 600 kilometrov denne 365 dní v roku, to je ten, ktorý rozšroboval tlačiarenský stroj a okradol štát o dane, to je ten, ktorý nezaplatil ľuďom po prepustení 3-mesačné odstupné – viem konkrétne prípady, a tak ďalej, a tak ďalej… Nemôže zlodej kričať – chyťte zlodeja!,“

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/915320/vybor-sa-s-matovicom-nemaznal-rozhodnutie-ktore-lidrovi-olano-zrazi-hrebienok/

Zdroj: Igor Matovic- Foto: archív NA PALETE

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články