utorok, 30 mája, 2023

Šokujúce rozhodnutie Európskej únie proti Maďarsku..video

Posledné články

V piatok Viktor Orban obvinil a vzájomne poukázal na fakt, že Maďarsko ako štát chce chrániť svoje vlastné hranice.

Podľa neho chce Európska únia zobrať všetky práva na ochranu hraníc Maďarska. Orbán v rozhovore pre rozhlasovú stanicu Kossuth hovoril o rozhodnutí      (spolu s jeho vládou), aké kroky podnikne proti stredajšiemu odporúčaniu Európskeho parlamentu. Práve Európska únia sa rozhodla začať konanie voči Maďarsku. Európska únia argumentovala konanie voči Maďarsku pre závažnosť „ohrozenia hodnôt únie“.

Je však šialené a scestné zobrať akékoľvek práva na ochranu hraníc Maďarsku. Európska únia vytvára diktát, ktorý sa už vôbec nepodobá na demokraciu a slobodu slova. Práve sloboda slova je to najväčšie nebezpečenstvo pre „humánnu“ úniu, ktorá doteraz nemôže vyriešiť súčasný stav migračnej krízy. Aby kríza bola len tieňom je potrebné vytvárať dojem, že Viktor Orbán je v Maďarsku nejaký diktátor, ktorý sa snaží nezdieľať hodnoty únie. Práve ochrana hraníc pred migrantmi a zachovanie si kultúry sú tie najzásadnejšie hodnoty, ktoré má únia vnímať. Mená, ktoré sa snažia donekonečna opakovať, že nelegálna migrácia predstavuje nebezpečenstvo sú pre „eurohujerov“ len obyčajní šialení nacionalisti, ktorí si neuctia pravé hodnoty solidarity.

Šokujúce rozhodnutie Európskej únie proti Maďarsku

Podľa Orbánových slov chce Brusel posielať platených vojakov, ktorí náročky a riadene vpustia nelegálnych migrantov do Maďarska.

„Plán je taký, že ak nemôžu prinútiť Maďarsko, aby dovolilo migrantom vstúpiť, zbaví túto krajinu práva kontrolovať svoje hranice,“

Ide vraj o ultimátum Nemeckej kancelársky Angely Merkelovej, ktorý vyjadrila pri schôdze s francúzskym prezidentom Emanuelom Macronom. Základný princíp vytvárania novej „neobrannej Bruselskej armády“ je vytvárať pocit „ochrany“, ktorý sa vzdá jednotlivých činnosti pri kontrole hraníc. Jednoducho povedané hranice budú pridelené Bruselu a samotný Brusel rozhodne či Migranti majú byť pustený alebo nie.

Chcú stigmatizovať Maďarsko a chcú oslabiť jeho odpor,“

Jeden z najväčších odporcov migrácie Viktor Orban poznamenal, že po Eurovoľbách, ktoré sa budú konať na budúci rok budú dni terajšieho Európskeho parlamentu zrátané.

zdroj : http://www.infovojna.sk/article/orban-brusel-chce-poslat-vojakov-ktori-vpustia-do-madarska-migrantov

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články