Svet

Šokujúce: Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť!

Šokujúce: Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť! Ilegálna migrácia je globálny problém, ktorý trápi celý svet. Pomôcť tomuto problému má...

Napísal Andrej · >
Šokujúce: Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť!

Šokujúce: Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť!

Ilegálna migrácia je globálny problém, ktorý trápi celý svet. Pomôcť tomuto problému má pakt OSN o migrácii. Tento pakt podpísalo 150 krajín, ktoré sa spoliehajú na vyriešenie. Zatiaľ, čo mainstream je ticho na svetlo sveta sa postupne vynárajú prípady, ktoré šokujú. No to zóny a väčšia kriminalita postupne ukazuje naivitu politikov, ktorí si naopak mysleli, že migrácia prinesie novú kultúru do vyspelých  krajín. Dnes sa stávajú naozaj šokujúce veci. Príkladom je aj 29 ročný migrant, ktorý pokladničku vydesil vetou „Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť“. Túto správu priniesol Ľuboš Hric a svojom statuse na Facebooku.

Status Luboša Hrica, ktorý vás šokuje

„29 ročný migrant z Gambie vydesil pokladníčky vetou „Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť „. Pokladničky ho totiž prichytili ako vychádzal z predajne s nákupným košíkom plný tovaru. 29 ročnému Afričanovi, ktorého pravdepodobne priviezla niektorá z mimovládnych lodi do Európy bol pred rokom zamietnutý azyl a podpísaný vyhosťovací dokument, podľa ktorého mal opustiť Taliansko najneskôr do 30 dní.
V supermarkete bol zastavený ochrankou proti ktorej kládol odpor do vtedy, pokiaľ neprišla polícia, proti ktorej možno aj z dôvodu aby ho zatkli naďalej kládol odpor. Je obvinený z krádeže a útoku na verejného činiteľa.

To je tak, keď podobní ľudia ako Carola majú pravdepodobne pocit, že chudobným ľuďom s inou farbou pleti treba pomáhať za každú cenu, lebo my európania sme proste to najväčšie zlo sveta. Do kotŕb im natlačia, že v Európe sa o nich postarajú, dajú ubytko, nejaké vreckové a keď si budú chcieť privyrobiť bez povolenia na prácu, tak im nikto nebráni predávať školákom „šumienky“ v parkoch, pokiaľ ich neprichytí policia, ktorá ich aj tak pustí na slobodu.

 
 

Šokujúce: Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť!

Prečo? Lebo medveď a oni možno nevedeli, že v podaktorých štátoch EU je to zločin.
Keď ten azyl ale nedostanú, musia prežiť. Je im jedno ako. Prachy na listok nemajú, vrátiť sa do krajiny, v ktorej možno páchali podobné, alebo ešte horšie trestné činy sa im neoplatí, pretože to isté môžu robiť aj tu, a vo väzniciach, v ktorých 35% tvorí ich „bratstvo“ si medzičasom po raňajkách, po obede alebo po večeri zahrajú ping pong stále na úkor nás daňových poplatníkov.

Naviac sa môžu oháňať tým, že ich nikto nemá rád nielen pre brčkavé vlasy pripomínajúci zvlhnutý popcorn, ale aj preto lebo ich tí zlí európania 100 rokov dozadu kolonizovali a vykorisťovali, takže všetko čo si nájdu v regáloch je vlastne ich. Toto si ale tieto sfetované mozgy, v dectve s dredami a v pokročilom veku s neurologickými chorobami alebo inou topánkou na nohe, ktorí sa hrajú na záchrancov sveta neuvedomujú, pretože spätné mimovládne lode smer Afrika neexistujú, lebo na cestu späť títo utečenci už prachy nemajú…..“

Čítajte ďalej: Šokujúce: Breivik zabil 77 ľudí, ale má sa lepšie ako mnohí Slováci


Zdroj: https://www.facebook.com/hricalubos1/?ref=br_rs, http://www.ilpiacenza.it/cronaca/profugo-arrestato-borgofaxhall-rapina.html

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Šokujúce: Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť!”

  1. A tak sa tu budu roztahovať viac ako naši migranti. Niekedy bolo. Ja som banik kto je viac. A dnes ja som migrant a so najviac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *