Svet

Šokujúce: Sympatizantka mimovládok, poučuje Salviniho a uráža Európanov

Šokujúce: Sympatizantka mimovládok, ktorých lode prevážajú migrantov, poučuje Salviniho a uráža Európanov Globálny problém menom nelegálna imigrácia Ilegálna migrácia je globálny problém,...

Napísal Andrej · 1 min read >
Šokujúce: Sympatizantka mimovládok, poučuje Salviniho a uráža Európanov

Šokujúce: Sympatizantka mimovládok, ktorých lode prevážajú migrantov, poučuje Salviniho a uráža Európanov

Globálny problém menom nelegálna imigrácia

Ilegálna migrácia je globálny problém, ktorý sa za 5 rokov skoro vôbec nevyriešil. Ide predovšetkým o lídrov, ktorí si počas krízy absolútne nevšímali, že migrácia je problémom. Naopak Merkelová a Macron naivne verili, že sa migranti asimilujú a budú príkladom pre modernú západnú spoločnosť. Po čase sa však migrácia vyhrotila a Bruselské vedenie žiadalo o prerozdeľovanie migrantov.

Macron sa dokonca vyhrážal eurofondami. Koniec koncov sa postupne na svetlo sveta začali objavovať lídri, ktorí s migráciou absolútne nesúhlasili. Išlo o Maďarského premiéra Orbána či Ministra vnútra Talianska Salviniho, na ktorého doteraz útočia “Slniečkari”. Migrácii ma pomôcť pakt OSN o migrácii, ktorý podpísalo 150 krajín sveta. Medzi podpismi však nenájdete Slovenskú republiku, Taliansko, Maďarsko či USA. Štáty sa predovšetkým po podpise obávali o stratu suverenity. Média mlčia a migrantská kríza akoby ustúpila. Pravdu povediac však nelegálna migrácia pokračuje. O migrácii dlhodobo upozorňuje aj Ľuboš Hrica.

Šokujúce: Sympatizantka mimovládok, ktorých lode prevážajú migrantov, poučuje Salviniho a uráža Európanov

Chcela by som pripomenúť, že to čo robíme proti Salvínimu, že niekto by mu mal pripomenúť, že je príliš negramotný vo veciach ktorým nerozumie. Takže v zmysle občianskej solidarity chceme povedať, že my tých 42 ľudí, ktorých sem priviezla Carola potrebujeme. Potrebujeme ich preto, lebo biela Európa je už mŕtva. Do tohoro neziskového startupu neprinášame nový život. Jedina nová vec, je finančná Banca Yunos, ktorú založil Ind, nobelobé ceny vyhrávajú len juhoameričania. Takže nechápem prečo sa stále prikláňame k tejto “Bielej sile”. My týchto emigrantov potrebujeme, aby sme pochopili ako sa robia mlyny za nula euro, ako sa pestuje pšenica, ako vychovať deti ktoré majú problém s kosťami napríklad ako ich masírovať. My tieto veci nevieme robiť, preťože sme “zasadrovaní”. Takže preto potrebujeme imigrantov. Takže privítajme ich, opýtame si ich čo vedia robiť, pretože táto kultúra sa musí zlepšiť, lebo my bieli vyhýňáme.

Šokujúce: Sympatizantka mimovládok, ktorých lode prevážajú migrantov, poučuje Salviniho a uráža Európanov

 
 

Zdroj: https://www.facebook.com/hricalubos1/videos

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *