piatok, 21 januára, 2022

ŠOKUJÚCE: Tohto známeho politika zbil v Bratislave na ulici muž!

Posledné články

ŠOKUJÚCE: Tohto známeho politika zbil v Bratislave na ulici muž!

Na námestí SNP bolo poriadne horúco. Známi politik upozornil dvoch pánov aby na lavičke neležali. Následne sa strhlo to, čo bývalý líder KDH Alojz Hlina nečakal. Celé dianie si politik nasnímal. Následne napísal svoje vyjadrenie na sociálnu sieť Facebook

FOTO TASR – Dano Veselský

Vyjadrenie Alojza Hlinu

Ak v centre mesta krajiny, ktoré je členom EÚ niekto fyzicky napadne iného človeka, dvakrát ho udrie do tváre, trikrát palicou po tele, vulgárne mu nadáva, vyhráža sa, že ho zabije, celé to vidia desiatky ľudí, čo sa podľa Vás stane, keď zavoláte políciu?

Policajtom odmietol ísť do auta, povedal im, že bol dvadsať rokov v base a keď ho nakoniec presvedčili, aby do auta nastúpil, tak sa ešte cez okno tomu, koho napadol vyhrážal.

Pointa nakoniec.
Čo sa teda stane?
Nič, za cca pol hodinu je ten človek znova na Námestí SNP.

Neviem, či sa takto buduje dôvera v štát.

Dnes som na Námestí Snp upozornil dvoch ľudí, ktorí spali na lavičkách a pod ktorými mali víno, že na lavičkách nemôžu spať a že pamätník je pietne miesto.

Jeden z nich ma napadol nielen slovne, ale aj fyzicky. Napadol ma nielen rukami, ale aj predmetom.

Bolo to pred viacerými svedkami.
Policajti ho síce zobrali, ale po pol hodine ho aj pustili.

Mám pocit, že takto to nie je správne.

Mýlim sa?

Toto video zachytáva len časť incidentu. Chcem týmto poprosiť svedkov udalosti, aby mi poslali záznam, ak ho majú. Rovnako chcem poprosiť Mestskú políciu, aby archivovala záznam z kamery, ktorú majú na Námestí SNP.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články