utorok, 30 mája, 2023

Šokujúce:Macron urazil ženy

Posledné články

Šokujúce:Macron urazil ženy

Macron urazil ženy
Macron urazil ženy

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa v posledných mesiacoch určite neteší svojim súčasným preferenciám, ktoré spadli na absolútne dno. Na druhej strane si to aj Macron reálne zaslúži. Pre Francúzsko sa mal stať Macron špičkovým reformátorom, ktorý by dokázal opäť ekonomicky zobudiť. Nestalo sa tak a ľudia s celého Francúzska ho považujú za prezidenta len pre určitú časť obyvateľstva „bohatých“. V súčasnosti je Macron proti všetkým nacionalistom, ktorý ešte stále odmietajú imigračnú krízu. Dokonca chce humánny Macron na čele s Nemeckou kancelárkou štáty jednotlivo trestať za porušenie určitej jednotnej solidarity. Francúzsky prezident v súčasnosti čelí dalšiemu škandálu, ktorý ohlásil obrovskú vlnu diskusii po celom svete. Reaguju na to predovšetkým kresťanské rodiny, ktoré absolútne nesúhlasia s názorom Macrona. Ten na podujatí nadácie Billa Gatesa rozprával o vysokej miere pôrodnosti v Afrike. Samozrejmosťou bolo aj to, že si Macron podpichol aj do mnohopočetných matiek a týmto urazil ženy.

 

“Ukážte mi ženu, ktorá sa rozhodla, byť dokonale vzdelaná, a ktorá ma sedem, osem alebo deväť detí,” povedal Macron.
“Predstavte si mladé dievča, ktoré sa rozhodlo ukončiť školu v 10 rokoch, aby sa mohla vydať ako 12-ročná…”

 

Po tomto šokujúcom tvrdení sa mnoho žien a samozrejme mamičiek jednoducho „spikli“ proti prezidentovi Macronovi, ktorému jednohlasne ukázali, že tento prezidentov „fakt“ je len úbohé klamstvo a mýtus. Išlo predovšetkým o ženy z USA.

Jedna z prvých sa prihlásila a ukázala svoju rodinu Doktorka Catherine R. Pakaluková. Ide o profesorku sociálneho výskumu. Profesorka sociálneho výskumu má 8 detí. Svoj status pomenovala “Osem detí každého druhu”.

Ukážka pre Macrona
Ukážka pre Macrona

Týmto tvrdením Macron rozoštval matky a ženy. Práve Macron by sa takýmto rodičom a ženám mal tešiť. Macron však poukázal na svoju opätovnú nerozvážnosť slov.

https://www.youtube.com/watch?v=SXYhDJH9-kw

Je však zaujimavé ako sa niekedy Macron vyjadruje na jednotlivé témy a neváži slová. Týmto poukazuje na svoj amaterizmus, ktorý zaslepený ľudia pred voľbami nevedeli. Volili, že vraj menšie zlo. Čo je však menšie zlo ? Patriotizmus Le Pen alebo nerozvážny prezident podporujúci multikulturalizmus ?

 


zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/iba-nevzdelane-zeny-maju-viac-deti-povedal-macron-nemal-mamicka-s-8-detmi-macronovi-hned-vytmavila-pred-jej-titulmi-sa-moze-skryt/1553794

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
Predchádzajúci článokKto zabil Lenina ?
Ďalší článokPutin sa neobáva žiadneho konfliktu

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články