Svet

“Solidarita” Pavla Novotného?

“Solidarita” Pavla Novotného? Koniec migračnej krízy Po podpísanom migračnom pakte OSN sa o migračnej problematike prestalo hovoriť. Dokonca akoby vôbec neexistovala. Stále...

Written by Andrej
· 1 min read >
“Solidarita” Pavla Novotného?
“Solidarita” Pavla Novotného?
“Solidarita” Pavla Novotného?
“Solidarita” Pavla Novotného?
Koniec migračnej krízy

Po podpísanom migračnom pakte OSN sa o migračnej problematike prestalo hovoriť. Dokonca akoby vôbec neexistovala. Stále však migračná vlna pretrváva, hoci média tieto informácie neposkytujú. Stále je otázne či tento pakt pomôže a zastaví migračnú vlnu, lebo bude ísť o ďalší beyvýznamný dokument z dielne OSN úradníkov.

“Neporiadok” v Europskom spoločenstve?
Svet sa rozdelil na 2 tábory a nám už len ostáva čakať koho si ľudia zvolia do Europarlamentu. Po prvý krát sú socialisti vo vážnom ohrození. Proti nim idú mená ako Salvini, Orbán či Lepen. Nacionalisti chcejú zmeniť súčasný stav Európskej únie a vrátiť silu a spokojnosť obyvateľom Európskej únie. Práve migračná kríza bola jeden z faktorov, ktorý vyvolal obrovskú vlnu otáznikov. Prerozdeľovanie, hádky, vyhrážanie a množstvo ďalších faktorov sme mohli vidieť počas jednotlivých zasadnutí.
Pomôže dokument z dielne OSN ?
Vo finále toho všetkého má stačiť jednotný dokument z dielne OSN, ktorý pomôže napraviť globálnu problematiku. Nie však všetky členské štáty tento pakt podpísali. Medzi nimi nie je ani Slovenská republika. Aj, keď súčasný Minister zahraničných vecí bojoval zubami nechtami, aby pakt bol podpísaný nakoniec sa národná rada jasne rozhodla pakt nepodpísať.
“Solidarita” Pavla Novotného?
V každej krajine však existujú osobnosti, ktoré sú solidárne k ilegálnej migrácii. Zároveň však akoby podporovali rasovú neznášanlivosť. Ide práve o Pavla Novotného, ktorý dlhodobo podporuje migráciu na druhej strane katastrofálne útočí na Čechov. Biely odpad tak nazýva Novotný európanov vo svojom citáte.
Chcem, aby sa v akvaparku moje deti kúpali s oblečenými moslimkami a biely odpad tam vôbec byť nemusí. Šokujúce a zároveň až šialené tvrdenie “solidárneho” Novotného
Práve takéto slová Novotného musia šokovať každého multikulturalistu. Na jednej strane otvorený k migrácii na druhej strane bezpochyby priam chorobne neznáša Čechov a nazýva ich bielym odpadom.
Paradoxom je, že takáto “solidarita” Novotnému prešla. V súčasnosti je už člen politickej strany ODS a je starostom Praha-Řeporyje.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/
Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *