pondelok, 29 novembra, 2021

Spevák na ňom nenechal suchej nitky! Takto si kopol do premiera Matoviča! „Je to sedlák a despota!“

Posledné články

Spevák na ňom nenechal suchej nitky! Takto si kopol do premiera Matoviča! „Je to sedlák a despota!“

Zdá sa, že nie každý je spokojný s riešeniami, ktoré ponúka vláda Igora Matoviča. Aj spevákovi Marianovi Greksovi verejne praskli nervy. Známi spevák sa objavil na stretnutí proti Igorovi Matovičovi v hlavnom meste a na Námestí Slobody nenechal na Matovičovi suchej nitky. Podľa speváka je Igor Matovič sedlák a despota.

Zdroj: SME/Marko Erd
Zdroj: SME/Marko Erd

„Igor Matovič je v podstate milá a smiešna figúrka, ktorá sa nevie absolútne správať. Sedlák, ktorý upozorňuje na prešľapy a zlodejiny mocných. Premiér Matovič je niečo úplne iné. Sedlákom síce zostal, ale stal sa despotom, ktorý nepočúva nikoho, nerešpektuje zákon a kumuluje moc do svojich rúk takým spôsobom, že by sme sa mali začať naozaj báť. Je veľmi veľa príkladov na svete, kde sme videli, ako rýchlo dokáže „šikovný“ vodca zmeniť demokraciu na diktatúru. Slobodu za neslobodu,“

„A preto si myslím, že Igor Matovič by nemal byť premiérom. Pretože – Igor Matovič škodí našej republike,“ vyjadril svoje pobúrenie Marián Greksa.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJPluska

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články