Svet

Spevák Vlasta Redl šokuje: Jednou budeme za Putina rádi!

Spevák Vlasta Redl šokuje: Jednou budeme za Putina rádi! Rusko ako agresor a neriešiteľná migrácia Dnešný svet sa delí na ľudí, ktorí...

Napísal Andrej · >
Spevák Vlasta Redl šokuje: Jednou budeme za Putina rádi!

Spevák Vlasta Redl šokuje: Jednou budeme za Putina rádi!

Rusko ako agresor a neriešiteľná migrácia

Dnešný svet sa delí na ľudí, ktorí majú odlišný názor a sú viac spätý s alternatívnym zmýšľaním a druha polovica ľudstva sa viac radi k mainstremu, ktorý im jasne diktuje, čo je a, čo nieje správne. Takto sa rozdeľujú aj politici, ktorí buď Rusku Federáciu považujú za partnerskú krajinu, ale nájdu sa, aj taký, ktorí si myslia o Ruskej Federácii všetko to najhoršie. Na druhej strane nájdu sa aj ľudia, ktorí sú viac naklonený k Rusku ako k západným krajinám, ktoré sa čoraz viac stávajú liberálnejšie. Rusku Federáciu, ako agresor a nevníma ani skladateľ Vlasta Redl.

Ten sa otvorene vyjadril na otázku o utečencoch a Ruskej Federácii. Skladateľ Redl prekvapil predovšetkým mainstream, ktorý sa často prikláňa viac k západu ako k východu. Na druhej strane tak, ako na Slovensku sa otvorene o Rusku vyjadril frontman kapely Elán Raz tak v Česku to je Radl. Podľa Radla ešte raz budeme radi, že Putin existuje. Podľa jeho slov by Putin nemal problém hranicu proti migrantom zavrieť.

Naopak lídri, ako Merkelová a Macron ich na úplnom začiatku vítali s veľkým ohlasom. Realita je však taká, že množstvo migrantov si na život v Európe zvyknúť nechce. Ohrozovanie, teror a nogo zóny sú na každodennom poriadku. Asimilovanie migrantov je významným problémom a po pár rokoch neriešenia tejto krízy to postupne pochopila aj Merkelová, ktorá spoločne s Macronom trvala na prerozdeľovaní migrantov. Aj, keď sa Macron vyhrážal eurofondami prerozdeľovanie sa neuskutočnilo. Ilegálna migrácia však stále pretrváva.

Spevák Vlasta Redl šokuje: Jednou budeme za Putina rádi!

Vždycky jsme měli ten problém, že na Západ byly zavřené hranice a na Východ ne! Ale řeknu vám, jestli to tady zhoustne, tak my na Západ neutečeme, protože tam zavřené hranice nejsou. A jak je ten Putin diktátor, ještě budeme rádi, že ho máme, protože on ty hranice zavře,“ povedal pre frekvenciu 1 Já jsem se učil rusky třináct let, četl jsem Neználka ve Slunečním městě v originále, četl jsem Puškina, Dostojevského a další. Učil jsem se rusky vyloženě nerad, ale teď vidím, že to asi nebylo zbytečné,“ dodal Redl, který si myslí, že jednou opět budeme patřit pod ruskou nadvládu.

 
 

Já jsem se učil rusky třináct let, četl jsem Neználka ve Slunečním městě v originále, četl jsem Puškina, Dostojevského a další. Učil jsem se rusky vyloženě nerad, ale teď vidím, že to asi nebylo zbytečné,“ dodal Redl, který si myslí, že jednou opět budeme patřit pod ruskou nadvládu.

Spevák Vlasta Redl šokuje: Jednou budeme za Putina rádi!

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/332050/zpevak-vlasta-redl-sokoval-jednou-budeme-za-putina-radi.html

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *