piatok, 28 januára, 2022

Špinavé praktiky liberálnych médií? Kde býva v skutočnosti Robert Fico!

Posledné články

Špinavé praktiky liberálnych médií? Kde býva v skutočnosti Robert Fico!

Meinstremove médiá dnes celý deň tvrdia, Robert Fico žije v luxusnom kaštieli vo Vinosadoch. Túto informáciu priniesol Dennik N a následne o tejto informácií hovorili aj ďalšie médiá.

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

Nakoniec sa však Robert Fico otvorené vyjadril, že žije v prenajatom byte v Ružinove. Kaštieľ však Fico dobre pozná, pretože tam chodí na rehabilitáciu.

Fico tak nakoniec nežije v žiadnom luxusnom kaštieli.

Ospravedlnia sa médiá Ficovi?

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Médiá dnes celý deň blúznia o tom, že Robert Fico býva v luxusnom kaštieli vo Vinosadoch. Ide o čistý hoax Denníku N a podobných dezinformačných médií.

LIBERÁLNE MÉDIÁ ŠÍRILI HOAX, ŽE FICO BÝVA V KAŠTIELI – HANBA!

Fico nebýva v žiadnom kaštieli, ale v prenajatom byte v Ružinove. A do kaštieľa chodí na rehabilitáciu. Práve to potvrdil na tlačovke.

Ja len, že slovenské médiá tvrdia o mne, že šírim dezinformácie a hoaxy. Pritom som sa len raz v živote pomýlil a inak šírim iba svoje názory. A oni?

Klamú od rána do večera a teraz boli prichytení v priamom prenose. Toto, čo Tódová vypustila o Ficovom bývaní, je čisté klamstvo, čistá antikampaň, čistá lož.

MATOVIČ VLASTNÍ POL TRNAVY, ALE ONI RIEŠIA FICA

Médiá nezaujíma, že Matovič vlastní pol Trnavy spolu s hotelom a pozemkami od Majského. Pardon, nie on, ale jeho manželka, na ktorú všetko prepísal, aby sa ho netýkala hmotná zodpovednosť politikov… Ale to je v porádečku, načo by sa tým médiá trápili?

Nezaujíma ich, že Kiska robil kšefty s pozemkami a Kollár sa spolčoval s mafiánmi. Nezaujímajú ich všetci tí gauneri a zbohatlíci, čo sa dnes pretŕčajú vo vládnej koalícii. Jeden väčší milionár ako druhý.

Toto je im jedno. Oni prenasledujú Fica, ktorý býva v prenájme v Ružinove a vymýšľajú si, že býva ako princ Bajaja na zámku. Fantastické.

TÍTO KLAMÁRI NÁM HOVORIA, ŽE SME DEZINFORMAČNÁ SCÉNA – DO POPUKU!

Prosím, toto si uchovajte. Keď nabudúce budú mediálne hyeny vybľakovať, že šírime dezinfomácie – pripomeňte im, čo sú zač.

Milá pani Tódová, toto ste spackali asi tak, ako svoju diplomovku – je vôbec možné urobiť zo seba toľkokrát v živote úplnú podvodníčku a vždy sa otriasť a tváriť sa ako novinárka? Nestačilo už, dievča zlaté?

Milé médiá, milý Denník N, asi ste to zle pochopili, ale Lenin vám odporúčal učiť sa, učiť sa, učiť sa, nie klamať, klamať a klamať.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. To sa dalo čakať že za týmto hnusným klamstvom je podvodná Tódová,tá ktorá verí v demokraciu SS-USA tú demokraciu ktorú máme možnosť vidieť v priamom prenose,zabíjanie ľudí policajtmi a dokonca pošlú armádu na demonštrantov!Ale mi sme zvyknutý na tie klamstvá ktoré píše táto klamárka!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články