pondelok, 24 januára, 2022

Spolupráca SNS a Kisku? Ostré slová poslanca Hrnka, ktoré sa Kiskovi páčiť nebudú! 

Posledné články

Spolupráca SNS a Kisku? Ostré slová poslanca Hrnka, ktoré sa Kiskovi páčiť nebudú!

Po inaugurácii historicky prvej prezidentky Slovenskej republiky sa už bývalý slovenský prezident Andrej Kiska postupne začal prebúdzať do novej kariéry parlamentného politika. Ohlasovanú stranu nazval “Za ľudí. Dnes je Andrej Kiska odhodlaný získať moc v krajine a “zoslušniť” Slovenskú republiku. Najprv sa hovorilo, že Kiska bude viac spolupracovať s SaS a potom tak isto, že Kiska má otvorené dvere vstúpiť k Progresívcom.

Tieto slová sa však absolútne nepotvrdili a Andrej Kiska je dnes lídrom svojej strany, ktorá si postupne vyberá, s kým by mohla vytvoriť akúsi “slušnú” koalíciu. Kiska dnes jasne vie, že do koalícia nepôjde s trojicou strán. Práve SMERU-SD, SNS a ĽSNS dal bývalý prezident Slovenskej republiky jasne červenú. Kiska tak jasne poukázal na svoje smerovanie s prvkami akéhosi ľahkého liberálneho-konzervativizmu. Poslanec NRSR Hrnko by však ani s Kiskom spolupracovať nechcel.

 

“Pre SNS je prakticky vylúčené, že by niekedy spolupracovala s úžerníkmi, daňovými podvodníkmi a ľuďmi kradnúcimi cudzie pozemky”

 

Spolupráca SNS a Kisku

Na sociálnej sieti Facebook jasne zdôvodnil, prečo by s Kiskom do vlády nevstúpil.

“Dozvedel som sa prevratnú správu. Vraj Kiska vylúčil spoluprácu so Smerom a jeho klonmi SNS A ĽSNS. Nuž, čo na to povedať? Po prvé, že pán Kiska je absolútny politický analfabet. Ako môže niekto, kto bol aj prezidentom SR povedať o SNS, že je klonom strany Smer…” Skonštatoval koaličný poslanec.

“Odhliadnuc od histórie SNS (založené r. 1871), aj dnešná SNS bola založeného roku 1990, keď o strane Smer nebolo ani chýru, ani slychu. Vtedy existovala ešte KSS ako regionálna odnož KSČ, ktorá sa až neskôr premenovala na Stranu demokratickej ľavice a až po rozkole v tejto strane roku 2000 vznikol Smer. Nazvať SNS klonom Smeru samo o sebe hovorí o politickej gramotnosti človeka, ktorý sa už vidí v kresle premiéra SR, odkázal Kiskovi

Spolupráca SNS a Kisku? Ostré slová poslanca Hrnka, ktoré sa Kiskovi páčiť nebudú!

Zdroj: https://www.facebook.com/AntonHrnko4/posts/2293857640931341

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články