nedeľa, 28 novembra, 2021

Správa, ktorá otriasla celým Slovenskom! Kto bol v skutočnosti Slovák, ktorého brutálne mučili Belgickí policajti?

Posledné články

Správa, ktorá otriasla celým Slovenskom! Kto bol v skutočnosti Slovák, ktorého brutálne mučili Belgickí policajti?

Táto správa otriasla celým Slovenskom. Kto bom v skutočnosti brutálny zavraždený Jozef Chovanec? Viac prezradil opozičný poslanec Tomáš Taraba.

„Slovák, otec rodiny, podnikateľ, čo podporoval detské domovy, študoval teológiu. Belgicka polícia mu 16 minút tlačila krk, upadol do kómy a zomrel. Pôvodná verzia Belgičanov bola, že si sám tĺkol hlavu o stenu až dostal infarkt. Vysvetlenie ako pre nejakú banánovú republiku.

www.demorgen.be/TVnoviny.sk

Až bolo dnes zverejnené toto video. Nad mŕtvolou Slováka ešte policajtka hailuje ako čerešnička na torte. Toto je slovenský Floyd, len tento nemal žiadne záznamy v registri trestov.

Policajná brutalita, ktorú, keby urobili na Belgičanovi slovenskí policajti, zodrali by nás z kože. Áno aj na bielych životoch záleží a, aj na tých slovenských. Poznám človeka, ktorý patril k najbližším priateľom tejto obete a ozrejmil mi o tom oveľa viac“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články