utorok, 18 januára, 2022

Spravila nám Čaputová opäť hanbu v zahraničí? Blaha: Hanbím sa za ňu. Neuveriteľne sa za ňu hanbím. Čo spravila?

Posledné články

Spravila nám Čaputová opäť hanbu v zahraničí? Blaha: Hanbím sa za ňu. Neuveriteľne sa za ňu hanbím.

Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Ľuboš Blaha opäť kritizoval prezidentku Zuzanu Čaputovú. Podľa jeho názoru si prezidentka opäť kopla do Slovenska a spravila nám hanbu. Osobnosti, ako Marcon riešili geopolitické problém, sú napríklad: zrušenie sankcií voči Ruskej federácií alebo kritika voči USA. Podľa Ľuboša Blahu pokračuje Zuzana Čapuotvá v tom, čo robil jej predchodca Andrej Kiska.

Bolo by zaujímavé vedieť či slová, ktoré hovorila Zuzana Čaputová, boli jej vlastné slová? Či náhodou to neboli len frázy od nikoho z hora. Podobne, ako to bolo u Kisku.

Spravila nám Čaputová opäť hanbu v zahraničí?

Slovensko kvôli Čaputovej zase utŕžilo hanbu v zahraničí – spravila zo Slovenska menejcenný štát, do ktorého kope vlastná prezidentka. Hanbím sa za ňu. Neuveriteľne sa za ňu hanbím.

PRESTAŇTE KOPAŤ DO STREDNEJ EURÓPY, MADAM ČAPUTOVÁ!
Na Mníchovskej konferencii sa riešili vážne geopolitické otázky, zaznievala mohutná kritika USA a americkej imperiálnej politiky, svetoví lídri ako Macron kritizovali sankcie proti Rusku…
A potom sa postaví blonďavá madam zo Slovenska s gýčovým prejavom, plným lacných fráz o slobode a demokracii a jediný zmysel celého prejavu je vlastne – kopať do svojej vlasti a celej strednej Európy.

Čaputová slávnostne nadviazala na kiskovskú tradíciu zahraničnej politiky – podhadzovať sa západu a kydať na Slovensko.

 

 

KEĎ VLASTNÝ NÁROD POVAŽUJEŠ ZA ZBABELCOV A KRIMINÁLNIKOV
Najtrápnejšie bolo, ako si Čaputová šliapala po jazyku. Najskôr tárala o tom, ako treba bojovať proti nenávisti a potom naložila ľuďom v strednej Európe toto:
„Najväčšou výzvou sú stále ľudia, ktorú sú nositeľmi negatívneho dedičstva.“

Toto povie prezidentka o vlastnom národe. Ľudia na Slovensku sú vraj plní ignorancie ducha zákonov a majú nedostatok odvahy. Takto ona vidí Slovákov – svojich spoluobčanov. Kriminálnici a zbabelci. Fantastické. Takéto kopance do slovenského národa od prezidentky republiky na zahraničnom fóre, to hraničí s vlastizradou.

 

TÁRAŤ O PRÁVNOM ŠTÁTE A PRI ISTANBUSLKOM DOHOVORE ŠLIAPAŤ PO ÚSTAVE
Potom nasledovali frázy o tom, ako musia mať politici rešpekt k pravidlám a sebalimitovať sa pri používaní vlastnej moci. Toto povie baba, ktorá kašle na vyhlásenie parlamentu aj vlády, v ktorom Slovensko odmieta Istanbulský dohovor. V kompletnom rozpore so svojimi právomocami.
Ako si môže niekto takto šliapať po jazyku? Doma je arogantná a nerešpektuje ústavu, no v zahraničí sa hrá na Miss Justice. Trápne ako delo.

POKRYTECTVO PANI ČAPUTOVEJ
Asi najlepšie to vystihla sama, keď vzápätí povedala: „Je paradox, že právny štát dnes môže byť demontovaný práve manipulatívnou rétorikou o právnom štáte.“ A vy ste toho ten najlepší príklad, madam prezidentka.
Tárať o právnom štáte a nemať ani advokátske skúšky. Tárať o spravodlivosti, ale tlačiť orgány štátu do lynčovania. Tárať o vláde zákona, no lámať ústavu v prípade Istanbulského dohovoru. Hanba.

 

KEĎ BOJUJEŠ PROTI EXTRÉMIZMU A SAMA SI TEN NAJVÄČŠÍ EXTRÉM
Samozrejme – nechýbali frázy o tom, ako treba zničiť extrémizmus, populizmus a radikalizmus.
Drahá pani, a nie je extrém, že chcete na Slovensko pretláčať liberálnu a multikulturálnu agendu, ktorú drvivá väčšina Slovákov odmieta? Nie je populizmus, keď ste v kampani rozdelila Slovákov na dobrých a zlých a išla ste zvádzať rozprávkový boj so zlom? Nie je neoliberálny radikalizmus, keď vašu kampaň platili oligarchovia, milionári a nadácie z USA?

Nie ste vy ten najväčší extrém na Slovensku? Možno by ste sa už konečne mohla pozrieť do zrkadla a nekopať do iných.

 

AKÉTO NADŠENÉ ÓDY NA ZÁPAD BY NEDALA ANI NÁSŤROČNÁ FANYNKA JUSTINA BIEBERA
Nádherné bolo aj to, ako Čaputová v jednej vete povie, že nesmieme rozdeľovať svet na západ a východ a hneď vzápätí povie, aká je úžasná „naša západná komunita“ a aký je „západ“ super a sloboda a demokracia a bla-bla. Ona fakt nevidí, že to si protirečí? Tak nerozdeľujte, drahá pani a nespievajte o Západe ódy ako rozkokošená násťročná fanynka o Justinovi Bieberovi.

V PROTIKLADE K NÁRODNÝM ZÁUJMOM
Záver Čaputovej prejavu bol v príkrom rozpore s našou zahraničnou politikou. Vyhlásila, že je absolútne v poriadku, ak sa európske peniaze podmieňujú „rešpektom k spoločným hodnotám“.
V preklade – je za to, aby Brusel trestal Slovensko za to, že tu nechceme migrantov. Je za to, aby Brusel trestal našich susedov z V4. Je za to, aby si s nami robili, čo chceli. Takýto postoj je zradou V4. Je zradou Slovenska. Je vlastizradou.

 

KEĎ DÁŠ PREJAV AKO ÚSLUŽNÁ GUBERNÁTORKA V KOLÓNII
Je to hlas úslužného gubernátora, ktorý koloniálnu mocnosť prosíka o ďalší trest, len aby z toho mal výhody pre seba. Podlízavé a servilné. Toto je Čaputová v zahraničí.
Nevie sa postaviť za Slovensko. Nevie brániť naše národné záujmy. Kope do strednej Európy, kope do Slovákov. A robí z náš niečo menejcenné.
Áno, presne toto tam potrebujú počuť tí západní šovinisti – utvrdzuje ich to v ich arogantnom a rasistickom postoji k Slovanom. Spokojne mľaskajú, akí sú oni nadľudia a aká je podľa nich stredná Európa podradná.

ČAPUTOVEJ MNÍCHOVSKÁ ZRADA
Čaputová hrá ich hru a mastí im bruchá. Pritom západní lídri vedú vojny, šíria vo svete nespravodlivosť a chudobu, vnucujú všetkým svoje liberálne ideológie – a hrajú sa na Übermenschov. Namiesto toho, aby sa slovenská prezidentka postavila za mier a rešpekt k iným národom, ona kope do toho vlastného a podhadzuje sa arogantným vojnovým štváčom.

Čaputová nevie nič o zahraničnej politike. Keby tam len tak tíško sedela, aspoň by to pôsobilo dekoratívne. To, že sa ozvala a zrádzala naše národné záujmy – to strápnilo celý náš národ. Bola to len ďalšia mníchovská zrada.
Hanba vám, pani Čaputpová.

 

 


Zdroj: facebook.com/LBlaha/posts/2547747762130454?__tn__=K-R
Foto: denniks,sk/wp-content/uploads/2019/09/65414.jpg
Spravila nám Čaputová opäť hanbu v zahraničí?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články