">Srbský pilot: "Každý odborník potvrdí, že MIG-29 je najlepšie lietadlo na svete.." | PICUS Capital
Image default
Zahraničie

Srbský pilot: “Každý odborník potvrdí, že MIG-29 je najlepšie lietadlo na svete..”

Srbský polit: “Každý odborník potvrdí, že MIG-29 je najlepšie lietadlo na svete..”

MIG-29
MIG-29
 
 
 
 

Srbske letectvo včera dostalo modernizované lietadlá MIG-29. Ktoré Rusko darovalo Srbsku v rámci vojenko-technickej pomoci.

Pilot a inšruktor Srbkého letectva povedal:
“Je to veľká česť a veľká zodpovednosť riadiť MIG-29, cítiť po sebou tak silný stroj, ktorý dáva pilotovi neuveriteľné možnosti. A je to veľká radosť a neuveriteľný adrenalín. Lietadlo vám umožňuje robiť akékoľvek manévre a prekonať všetky prekážky.”

 
 

Taktieť dodáva:
“V profesionálnom zmysle vznikla stíhačka MIG-29 z MIGu-21. Úspešné vlastnosti modelu MIG-21 boli vyvinuté, vylepšené a dotiahnuté do najvyššej úrovne výkonu, a preto je MIG-29 považovaný za najlepšie vojenské lietadlo vo svojej triede,” povedal pilot.

“Každý odborník potvrdí, že MIG-29 je najlepší, najvytrvalejší, najspoľahlivejší a najbezpečnejšie lietadlo na svete. M8 dva výkonné motory, presnosť letových charakteristík je nepochybná a pilot sa môže v lietadle cítiť pohodlne. MIG-29 umožňuje pilotovi robiť chyby, jeho aerodynamické vlastnosti umožňujú to komentovať. Výzbroj, mánévrovateľsnosť, letové charakteristiky MIGu-29 nieje možné zrovnávať s MIG-21, pretože je to otázka rozdielu v generáciách,” povedal ďalší odborník..

 

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201808227940000-mig29-stihacka-letadlo/

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

OSN varuje Francúzsko

Andrej

Durínsky premiér Ramelow vyzval, aby EÚ brala postoj krajín V4 vážne

Daniel

Merkelová a Kurz sa nezhodli kancelárka trvá na prerozdeľovaní migrantov

Andrej

Zanechať komentár