">Stál Kiska v Tatrách na čele organizovanej zločineckej skupiny ? | PICUS Capital
Image default
Slovensko

Stál Kiska v Tatrách na čele organizovanej zločineckej skupiny ?

 
 
 
 
Podľa mainstreamu kontroverzná osobnosť no v skutočnosti jeden z najväčších súčasných bojovníkov za skutočnú slobodu slova.

Práve sudca najvyššieho súdu a kandidát na prezidenta neustále šokuje občanov svojími razantnými názormi, kde musia jednoducho aj „slniečka „ sklopiť uši. Harabin sa snaží o argumentačne kvalitné videá. Zatiaľ čo maintream neustále špiní meno Štefana Harabina samotný Harabin poukazuje na nedostatky jednoduchými videami, ktoré si postupne získavajú fanúšikov. Práve Štefan Harabin je reálnym občianskym kandidátom, ktorý by presadzoval kritické myslenie, ktoré nie je len jednotvárnou víziou zapado-orientovaných politických dušičiek ( príkladom je ďalší na oko občiansky kandidát, ktorého „propagujú“ strany Spolu a SaS Robert Mistrík podobajúci sa názorovo na súčasného prezidenta)

Harabín už dlhodobo poukazuje na nedostatky prezidenta SR Andreja Kisku, ktorý podľa neho stal za niekoľkými podvodmi z pozemkami.

Je teda Andrej Kiska skutočným dobrým anjelom pre Slovensko ? Alebo ide len o klam zvaný marketing ?

Viac vo videu

 
 

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=O8GKf_F25_0

 

Súvisiace články

Aké šance má Marián Kotleba v Prezidentských voľbách?

Andrej

Štefan Harabin: U nás je sloboda prejavu iba pred prejavom po prejave, už by ste boli ako extrémista.

Daniel

Slovenskom koluje “tradičná” reklama

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..