utorok, 30 mája, 2023

Stanke si vypočul trest za nehodu, ktorú spôsobil pod vplyvom alkoholu! Táto sprava herca určite nepoteší

Posledné články

Stanke si vypočul trest za nehodu, ktorú spôsobil pod vplyvom alkoholu! Takáto sprava herca určite nepoteší

Richard Stanke je známy Slovensky herec, ktorý sa v poslednom období viac krát ukázal na protivládnych protestoch Za Slušne Slovensko. Stanke sa poslednú dobu dosť často vyjadroval aj k jednotlivým politickým témam. Práve skupina umelcov sa po smrti Jana Kuciaka a jeho priateľky akoby zobudila z letargie. „Slušný Slovák“ Stanke pred par mesiacmi nezvládol jazdu luxusného vozidla.

Spôsobil škodu vo výške 6 tisíc eur. Ani Stanke nieje dokonalým človekom a nehody sa stávajú. 52 ročnému hercovi však bolo v dychu nameraných 0.75 promile. Aj opakovaná skúška bola taktiež pozitívna. Stanke, ktorý volal po spravodlivosti dostal masívnu sprchu kritiky na sociálnej sieti Facebook. Herec sa k tomuto činu nechcel dlhodobo vyjadriť. Po čase sa však ospravedlnil v rozhovore pre Denník N, ktorý dal priestor známemu hercovi.

Stanke sa v poslednej dobe venuje aj politickým témam. Podľa herca sa Fico inšpiruje u Orbana a Putina

Stanke si vypočul trest za nehodu, ktorú spôsobil pod vplyvom alkoholu! Takáto sprava herca určite nepoteší

„Príslušný správny orgán uložil vodičovi pokutu vo výške 700 eur a zákaz činnosti viesť motorové vozidlá na dobu 8 mesiacov, povedala denníku Nový Čas bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková. Sadzba pri po žití alkoholu sa môže hýbať od 150 do 800 eur. K tomu sa môže pridať aj zákaz činnosti viesť motorové vozidlo až na 3 roky.

Stanke bol jednou z tvári protivládnych protestov Za Slušne Slovensko

K tejto téme sa vyjadrilo mnoho politikov. Jedným z nich bol aj poslanec NRSR Erik Tomáš, ktorý Stankeho za nehodu skritizoval.
„No a tento slušný a vážený občan Stanke si sadol opitý za volant auta a havaroval. Každý takýto vodič si zaslúži opovrhnutie, lebo svojím nezodpovedným konaním ohrozuje zdravie a životy iných ľudí,“
Tomáš sledoval tak isto aj dianie jednotlivých novinárov, ktorí sa akoby chceli vyhnúť tejto správe

„A, čo sa deje? Nič. Mlčí “slušný” prezident Kiska, ktorý Stankeho vyznamenal. Mlčí iniciatíva Za slušné Slovensko. Mlčia herci, ktorí mali podobne ako ich kolega Stanke plné ústa slova slušnosť. A mlčia aj médiá (česť výnimkám, ) ktoré by nás trhali na kusy, keby niečo také urobíme, upozornil.

„Počujete to ohlušujúce ticho? Lebo Stanke. Lebo on a jemu podobným je dovolené všetko. Lebo oni sú tí “slušní”

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/richard-stanke-spoznal-trest-za-nehodu-ktoru-sposobil-vplyvom-alkoholu/1838692

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. a na tomto ho akože čo má nepotešiť, slabý trest, takým by mali brať vodičáky navždy, alkohol za volantom je závažný priestupok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články