pondelok, 6 decembra, 2021

Starosta prezradil radostnú správu: „ZABRALO TO! Tisíce ľudí na Slovensku nemuseli zomrieť…“

Posledné články

Starosta prezradil radostnú správu: „ZABRALO TO! Tisíce ľudí na Slovensku nemuseli zomrieť…“

Zdroj: Branislav Becik/Facebook, MARTIN BAUMANN/TASR

Starosta Branislav Becík informuje o včasnej liečbe ivermectinom.

„Tu mám dôkaz, že včasná liečba ivermektínom, skutočne zachraňuje ľudské životy. Dnes je už nad slnko jasnejšie, že tisíce ľudí na Slovensku nemuseli zomrieť. A vláda Igora Matoviča o tom vie! No nedovolila to! Svoje zlyhanie – čo sa liečenia týka, ako aj zbabrané testovanie dnes zakrýva teátrom okolo vakcín.
Keď raz pravda vypláva na povrch, verím, že spravodliví sudcovia nebudú prihliadať na nejaký papier s trebárs aj histriónskou poruchou osobnosti!“ poukázal Becík

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Vážený pán starosta Branislav Becík. Čítala som o Vás vo viacerých príspevkoch. Ste človek na správnom mieste; ľudia, ktorí Vám dali svoj hlas a zvolili si Vás sú iste radi, že Vás majú. Radi sú ale iste i Vaši rodičia, že vychovali dobrého syna, ktorý si váži a ctí hodnoty, ktoré sú najdôležitejšie. A to je každý ľudský život. ˇUprimne Vám želám, aby sa Vám len darilo vo Vašej neľahkej práci; zároveň želám hlavne veľa dobrého zdravia Vám i Vašim drahým. Poďakovanie patrí i Vašej obetavej pani doktorke, ktorá iste nepozerala na čas venovaný pacientom – určite i na úkor rodiny. Veselšie by sa žilo, keby bolo viac takých múdrych, schopných a obetavých ľudí na Slovensku, ktorí nepozerajú len na seba; ktorí „žijú“ pre radosť zo života. (A nie, ako mocipáni, ktorí sa tešia asi len pri pohľade na svoje kontá. Výnimky nech mi prepáčia.) So srdečným pozdravom – Mária z Prahy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články