utorok, 18 januára, 2022

Štefan Harabin otvorene o politickej buducnosti. Prečo vstupujem do politiky?

Posledné články

Štefan Harabin otvorene o politickej buducnosti. Prečo vstupujem do politiky?

Štefan Harabin dnes prekvapil a ohlásil novú stranu s názvom Vlasť. Prečo vstupuje Harabin do politiky? Na tlačovke a na sociálnej sieti Facebook to potrebný vysvetľuje

„Vážení spoluobčania,
Slovenky a Slováci!
Možno si po sledovaní správ či prečítaní novín tiež kladiete otázku, kam to naša krajina, naša vlasť, dospela. Kde je Slovensko 30 rokov od novembrovej revolúcie, 26 rokov od svojho vzniku a 100 rokov od smrti Milana Rastislava Štefánika, veľkého Slováka, bez ktorého by sme tu možno ani neboli?
Valí sa na nás kríza, možno ešte horšia ako tá spred 10 rokov a čo na to politici, ktorých si občania tejto krajiny platia za to, aby im vytvorili podmienky pre dobrý a dôstojný život?

Štefan Harabin otvorene o politickej buducnosti. Prečo vstupujem do politiky?

Toto je základná otázka, ktorú by sme si mali klásť a tá znie:
V akom stave je Slovenská republika, naša vlasť, dnes?
Všadeprítomná korupcia, uprednostňovanie “svojich ľudí”, stúpajúca chudoba, nenormálna nerovnosť v príjmoch, klesajúca úroveň školstva, v ktorom sú učitelia a učiteľky nútení pracovať za nedôstojných podmienok, stúpajúca úmrtnosť vyliečiteľných chorôb, ktorá rodiny zbytočne oberá o svojich milovaných, spomaľujúca sa ekonomika, lebo v nej neplatia rovnaké podmienky pre všetkých, čo vám potvrdí každý poctivý živnostník alebo manažér firmy, ktorí nemajú politické krytie a tie správne známosti.

Všade samá znechutenosť a ponižovanie dôstojnosti normálnych, šlušných ľudí, ktorí nechcú nič iné, než normálne žiť a mať svoj život pod kontrolou.

Zákon, poriadok a spravodlivosť pre všetkých rovnako?
Zlodeji, kšeftári a skorumpovaná politická kasta si zákony denne beztrestne prispôsobujú pre seba a pre svoje peňaženky a je im jedno, ako sa to prejaví na živote v našej krajine a najmä na životoch ľudí. Ako sudca so 40 ročnou praxou to vidím každý deň, ale nikdy, skutočne ešte nikdy to nemalo také obludné rozmery: zlodeji, kšeftári a skorumpovaná politická kasta ukradli našu vlasť!

Ukradli ju pre seba, pre svoje peňaženky, pre svoje kontá v zahraničí a pre svojich ľudí.
Takto to nesmie ísť ďalej! Musíme to zmeniť! Musíme ukradnutú vlasť zobrať z rúk skorumpovanej politickej kasty a zlodejov a vrátiť ju tým, ktorým má patriť – ľuďom!
Vtedy bude naša vlasť skutočnou vlasťou.

Prečo vstupujem do politiky?
Pretože dnes ide o našu vlasť. Ide o to, či sa zmierime s tým, že nám ju ukradli a politická kasta, ktorá nám zasahuje do života a či im ju necháme, alebo či to zmeníme a vezmeme si ju späť!
Našu vlasť treba brániť a musíme z nej urobiť miesto, kde právo, poriadok a spravodlivosť slúžia, ale aj platia rovnako pre každého princípom padni komu padni. Len vtedy sa pohneme dopredu, budeme lepšie a dlhšie žiť a porazíme krízu.

V prezidentských voľbách mi dalo dôveru viac ako 320 000 ľudí a ja cítim nielen ich dôveru, ale aj túžbu po zmene, ktorú denne prejavujú takmer všetci občania našej vlasti – samozrejme, s výnimkou tých, ktorým súčasný zlý stav vyhovuje.
Preto vstupujem do politiky ako volebný líder politickej strany VLASŤ.

Aby som mohol prispieť k tomu, aby v našej vlasti začala platiť vláda zákona a aby sme našu ukradnutú domovinu vrátili tým, komu vlasť má patriť – ľuďom a nenechali ju zlodejom, kšeftárom a politickej kaste.

Politická strana Vlasť, to je návrat ukradnutej vlasti do rúk normálnych ľudí, to je právo, poriadok a spravodlivosť pre každého.

JUDr. Štefan Harabin
volebný líder politickej strany VLASŤ

Zdroj: https://www.facebook.com/harabinstefan/videos/917686151932112/?__xts__[0]=68.ARAb691-x7XgV9PcP0pLvhwsv0stV5WYXmdOKVDOgAsrruc0cwFMIMQRNjfxgOagU-OhSG85FamMb40ObiE6-9oQSwVUAEZy_Gwq5IBKhtzKpDQHp01yxLVNLCORzTdmnhIVpQXNNjgve_U7PutBJuzQR46346d87qpBFORCHyZFWZlOQIn6jys_Q-gFStLvyMBP5vzlR8Xt2Ha3Z1PM1ZU3xOxz0XrCNMCKsOQz5hsnWL6SWb7aVJPnSMq_7V8YShchuEtFqQbUk3mBL7CssIL78da9XOqIOvn-l-PmJfgGoEVpMQ2gEawT3U7tAK20ZEV7aNri-PY6hFYw87Alx1DK_oGOgDoBBKsvag&__tn__=K-R

obrazok: https://www.tyzden.sk/nazory/58963/eugen-korda-harabin-sa-pasoval-za-zachrancu-vlasti/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články