Image default
Zahraničie

Stojberg-Imigranti v našej krajine podvádzajú, klamú a zneužívajú dôveru úradov…video vo vnútri

Inger Strojbergová sa radí medzi politikou, ktorí ostro kritizujú imigrantskú politiku.

Dlhodobá kritička migrácie
Dlhodobá kritička migrácie

V súčasnej situácii únia pravdepodobne stále verí, že humánne postupy a kategorické prijímanie tisícky migrantov je pre Európu to najlepšie riešenie aké môže ponúknuť. Na druhej strane nedochádza k žiadnej zmene, ktorá by migračný problém vyriešila.

Dokument HBO escape to europe

Asimilácia imigrantov je dostatočne zložitá a vo väčšine prípadov je spolunažívanie zložitejšie ako sa zdalo. Imigranti majú jednoducho iné a odlišné tradície od obyvateľov Európy. Inger Strojbergová patrí dlhodobo medzi zástancov ochrany hraníc a obyvateľstva. Podľa ministerky imigranti v Dánsku podvádzajú, klamú a jednoducho zneužívajú dôveru, ktorá im bola daná. Humanitárnosť spôsobila ošiaľ zvaný pomoc všetkými možnými spôsobmi. Každý jeden človek by túto možnosť využila tak isto na plno . Stojbergová dlhodobo upozorňuje aj na vek tzv maloletých migrantov.

Neprispôsobivosť migrantov nie len v Dánsku

„Vidíme ďalších mladých ľudí mladších vo veku pod 18 rokov, ktorí v snahe zaistiť si sociálne výhody podvádzajú,“ pripomenula politička a zdôraznila, že jeden maloletý stojí štát ročne viac ako 500-tisíc dánskych korún (80-tisíc dolárov).

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/danska-ministerka-imigranti-v-nasej-krajine-podvadzaju-klamu-a-zneuzivaju-doveru-uradov

Súvisiace články

Migračný pakt OSN je chybný dokument tvrdí Viktor Orbán prečo?

Andrej

Macron na psychiatrii! Bol odvedený hrubou silou. Čo sa stalo?

Daniel

Nemecká učiteľka šokuje: Neroďte deti, je to neekologické

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..