piatok, 28 januára, 2022

Stojberg Imigranti v našej krajine podvádzajú, klamú a zneužívajú dôveru úradov

Posledné články

Inger Strojbergová sa radí medzi politikou, ktorí ostro kritizujú imigrantskú politiku.

Dlhodobá kritička migrácie
Dlhodobá kritička migrácie

V súčasnej situácii únia pravdepodobne stále verí, že humánne postupy a kategorické prijímanie tisícky migrantov je pre Európu to najlepšie riešenie aké môže ponúknuť. Na druhej strane nedochádza k žiadnej zmene, ktorá by migračný problém vyriešila.

Dokument HBO escape to europe

Asimilácia imigrantov je dostatočne zložitá a vo väčšine prípadov je spolunažívanie zložitejšie ako sa zdalo. Imigranti majú jednoducho iné a odlišné tradície od obyvateľov Európy. Inger Strojbergová patrí dlhodobo medzi zástancov ochrany hraníc a obyvateľstva. Podľa ministerky imigranti v Dánsku podvádzajú, klamú a jednoducho zneužívajú dôveru, ktorá im bola daná. Humanitárnosť spôsobila ošiaľ zvaný pomoc všetkými možnými spôsobmi. Každý jeden človek by túto možnosť využila tak isto na plno . Stojbergová dlhodobo upozorňuje aj na vek tzv maloletých migrantov.

Neprispôsobivosť migrantov nie len v Dánsku

„Vidíme ďalších mladých ľudí mladších vo veku pod 18 rokov, ktorí v snahe zaistiť si sociálne výhody podvádzajú,“ pripomenula politička a zdôraznila, že jeden maloletý stojí štát ročne viac ako 500-tisíc dánskych korún (80-tisíc dolárov).

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/danska-ministerka-imigranti-v-nasej-krajine-podvadzaju-klamu-a-zneuzivaju-doveru-uradov

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články