utorok, 18 januára, 2022

Stráca pôdu pod nohami? Slováci to Matovičovi poriadne zrátali!

Posledné články

Stráca pôdu pod nohami? Slováci to Matovičovi poriadne zrátali!

Voľby priniesli prekvapenia a naopak aj pády. Veľkým prekvapením volieb sa stalo hnutie OĽaNO, ktoré ešte pred pár mesiacmi nedosahovalo ani 6 percent.

Zdroj: TASR

Rozhodli však veľké emócie a vo finále malo Matovičové hnutie neuveriteľných 25,02%.

Matovičová vláda však vstupovala do ťažkých časoch. Z extravagantného politika sa stal premier krajiny. Dnes už Igor Matovič nie je len extravagantný opozičný politik. Slováci ho buď milujú alebo jednoducho nenávidia.

Jedno je však isté, že preferencie OĽaNO rapídne klesajú. Môže za to aj chaotické vystupovanie premiera, ktoré majú Slováci jednoducho dosť.

 

A také sú aj výsledky verejnej mienky. OĽaNO padlo na 18,7%.

Prepad o 7% pre Matovičovcov neveští nič dobrého. K situácii sa vyjadril bývalý premier Pellegrini, ktorý Matovičovcov vo výsledkoch predbehol. Slovákom sa poďakoval za dôveru

„Veľmi si vážime vašu dôveru a podporu, ktorú vyjadrujete aj v prieskumoch verejnej mienky. Robíme všetko preto, aby sme vas nesklamali a boli vašim hlasom“ okomentoval prieskum Pellegrini

Zdroj: Prieskum agentúry Polis pre TV JOJ

Zdroj: Prieskum agentúry Polis pre TV JOJ.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články