pondelok, 29 novembra, 2021

Stratil slová: Matovič objavil v odbernom tíme celebritu! TOTO ju prezradilo najviac

Posledné články

Stratil slová: Matovič objavil v odbernom tíme celebritu! TOTO ju prezradilo najviac

Síce mnoho odborníkov od prvého kola odradzovali nakoniec sa plošné testovanie podľa premiéra Igora Matoviča podarilo. Minister Krajniak si dokonca dovolil plošné testovanie prirovnať k druhému Slovenskému povstaniu.

V odbernom tíme premiéra čakalo obrovské prekvapenie. Cez biely skafander, pokrývajúci takmer celé telo, a ochranný štít s respirátorom jej vyčnievali len nalíčené oči, prezrádzajúce pravú identitu ochotnej dobrovoľníčky.

Zdroj: Instagram/Igor_matovic_olano, dstaraofficial

Možnosť prihlásiť sa do týmu pomocníkov využila aj slovenská speváčka. Matovič ju dokonca pred pár mesiacmi oslovil s príležitosťou na prácu jeho hovorkyne.

Išlo o bývalú finalistku speváckej šou Superstar Dominiku Staru. Motiváciou jej bola svadba, ktorú ma naplánovanú na január. Preto sa speváčka rozhodla dopomôcť k tomu aby pandémia bola čoskoro za nami.

Zdroj: Dominika Stará

Či to však pomôže je momentálne otázne. Už tento týždeň Slovákov čaká druhé kolo.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články