streda, 1 decembra, 2021

Stratil trpezlivosť! Harabin dorazil Čaputovú: „Podá demisiu! Sorošovci ju hodia cez palubu tak ako Kurza…“

Posledné články

Stratil trpezlivosť! Harabin dorazil Čaputovú: „Podá demisiu! Sorošovci ju hodia cez palubu tak ako Kurza…“

Zdroj: SITA/Braňo Bibel (Čaputová), TASR (Harabin)

Sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin okomentoval aktuálnu situáciu okolo podania demisie Kurza.

„Čaputová po vzore Kurza v krátkom čase zrejme podá demisiu, lebo nedokáže vyvrátiť podozrenia z nesporných podvodov aj v predvolebných prezidentských prieskumoch. V súvislosti s prezidentskou kampaňou bez nostalgie, ale v záujme spravodlivosti, treba pripomenúť percentuálne horibilné nadnesené korupčné prieskumy mediálne smerujúce na zvolenie Čaputovej, bez najmenších pochybnosti podvodne zapísanej osoby do komory advokátov.
Presne tak ako u rakúskeho kancelára“ poukazuje Harabin

„Sebastián Kurz (super európska mediálna  hviezda) po oznámení protikorupčnej prokuratúry (WKStA), že vyšetruje jeho a deväť ďalších osôb a tri združenia, ako od apríla 2016 boli peniaze rezortu financií využité na zaplatenie prieskumov verejnej mienky v jeho prospech, podal demisiu.
Postavme si otázku, prečo slovenský Ústavný súd vierolomne odmietol prepočítať hlasy podvodne pripočítané Čaputovej a prečo i keď volebný proces nebol skončený Danko, ako predseda parlamentu, neústavne inauguroval Čaputovú?“ Pýta sa Harabín

„No jednoducho z dôvodu, aby globalisti Čaputovú držali na špagátiku do času, keď im vyhovuje a potom ju Sorošovci hodia cez palubu tak ako Kurza. Podvodné prieskumy v prospech Čaputovej boli realizované len a len preto, že už v prezidentskej kampani v roku 2018 som tvrdil to, čo aktuálne nedávno povedal poľský Ústavný súd a čo nevyhovovalo Európskej Únii. Jeho verdikt je preto pre mňa z pohľadu právnej erudície veľkou poctou a zadosťučinením“ zakončil Harabin

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články