Image default
Slovensko

Sú “Slušnými Slovákmi” len herci, novinári a pravicoví politici?

Sú “Slušnými Slovákmi” len herci, novinári a pravicoví politici?

Sú “Slušnými Slovákmi” len herci, novinári a pravicoví politici?
Sú “Slušnými Slovákmi” len herci, novinári a pravicoví politici?

 

 

Prebudenie z letargie?

Smrť Jana Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kusnirovej rozladili súčasný politický život, ktorý čoraz viac pripomínal diktátorstvo ako parlamentu demokraciu. Práve stredoľavá koalícia bola len jasnou ukážkou spojenia toho, čo by nikto neočakával. Rozhodol však charakter a spojenie SNS, Most-Hid, SMER (sieť sa rozpadla). Po smrti Jana Kuciaka sa začalo divadlo, ktoré rozpútal práve Robert Fico.

Dať na stôl peniaze v alobale bol totálny amaterizmus, ktorí by ste možno nevideli ani v Kolumbii. Ficovi marketing nevyšiel a prakticky nahrával opozičným politikom. Na svetlo sveta sa zjavili aj 2 študenti, ktorí mali čarovným prútikom a silnou medializaciou zmeniť Slovensko. Pamiatka za investigatívneho novinára bola na dobro akoby prerušená a začal boj o nové parlamentné voľby. Kemka, Kramár či Stanke stali na námestiach a hlasne politizovali. Kde boli alebo, kde sú všetci herci doteraz? Len smrť novinára môže ľudí prebudiť z letargie?

Problémy Slovenskej republiky donedávna nikoho nezaujímali

Nezamestnanosť, smrť na nevyliečiteľne choroby, migrácia za prácou, školstvo a zdravotníctvo akoby ľudia ignorovali. Hlavným bodom programu bola smrť Novinára a jeho priateľky. Samotní pravicoví politici, novinári a známe tváre si viac menej vôbec neuctili pamiatku novinára, ktorý koniec koncov bojoval proti nekalým dlhoročným praktikám.

Sú “Slušnými Slovákmi” len herci, novinári a pravicoví politici?

Bojovalo sa zubami nechtami len o parlamentné voľby. Kto by však skutočne vládol? K protestom sa pripojil aj Juraj Kemka, ktorý sa prednedávnom presťahoval a žije v Rakúsku. Sám povedal, že chce ti na lepšej strane hraníc. Odrazu si tak Slovensko vážia chce mu pomôcť. Herci sa akoby zobudili z ozajstnej reality.

Akoby žili vo svojich malých teplých bezproblémových klietočkách. Odrazu sa však všetci na protestoch stávajú politológovia a bojovníci za lepšie Slovensko. My máme už dávno “slušné Slovensko. Slušných a pracovitých ľudí, ktorí robia za minimálne mzdy. Slušných ľudí, ktorí museli vycestovať za práčov do zahraničia. Slušných lekárov, zdravotníkov a učiteľov. Slušných živnostníkov. Slovensko majú zmeniť praví ľudia. Nie akože bojovníci a politológovia či naivný študenti.

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018

Súvisiace články

Dzurinda bez fúzov

Andrej

Matovič- Nikdy sa nepretvarujem…video vo vnútri

Andrej

Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou, nemá odvahu ísť do Marrákešu

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..