utorok, 30 mája, 2023

Sulík: Budeme úprimne bojovať za slušné Slovensko, sme jediná alternatíva pre Slovensko

Posledné články

Sulík: Budeme úprimne bojovať za slušné Slovensko, sme jediná alternatíva pre Slovensko

Sulík: Budeme úprimne bojovať za slušné Slovensko, sme jediná alternatíva pre Slovensko
Sulík: Budeme úprimne bojovať za slušné Slovensko, sme jediná alternatíva pre Slovensko

Richard Sulík sa nezúčastní volieb do Europarlamentu

Sulíkovci majú tento krát víziu zvíťaziť nad najsilnejšou ľavicovou stranou. Vyhlásil toto rozhodnutie na programovej konferencii v Bratislave Richard Sulík. Richard Sulík chce predovšetkým podporiť svojou prítomnosťou slovenskú politiku a zabojovať u lepšie preferencie, ktoré by priniesli strane SaS prvenstvo vo voľbách. Aj keď SaS na SMER-SD stráca netreba zabúdať, že súčasná najsilnejšia strana postupne stráca voličov. Práve komunálne voľby ukázali akým smerom sa chce Slovensko v nasledujúcich rokoch uberať. Pravicovo orientovaný „nezávislí“ kandidáti boli práve podporovaný opozičnými stranami. Sulík s veľkou pravdepodobnosťou verí že za 2 roky sa mu podarí ešte viac prehĺbiť vzťahy SaS  a dokáže vybudovať ešte silnejšie meno silnej pravicovej strany.

„Náš jasný cieľ nie je len dosiahnuť najlepší volebný výsledok v našej histórii, ale vyhrať parlamentné voľby v roku 2020 alebo skôr. Máme na to všetko, osoby, obsah a organizáciu. Po 10 rokoch sme pripravení, máme cieľ, odhodlanie, ale aj povinnosť. Budeme úprimne bojovať za slušné Slovensko, sme jediná alternatíva pre Slovensko,“ „Sme komplexnou ponukou na prevzatie zodpovednosti za našu krásnu krajinu,“ vyhlásil Sulík

https://www.youtube.com/watch?v=Y5G0Wb76Yf4

Kto bude kandidovať za Europoslanca zo strany SaS?

Richard Sulík patril medzi významných kritikov, ktorý sedel v poslaneckej lavičke v Bruseli. Nebol len radovým poslancom, ktorý prikyvoval a pritakával. Na druhej strane chce Sulík podporiť zvučné mená z jeho strany, ktoré by reprezentovali SaS naďalej v dobrom mene. Podľa neho je takýmto človekom Eugen Jurzyca. Sulík by ho tak rád podporil v nasledujúcich voľbách do europarlamentu v máji 2019.

„Slovensko musí mať v Európskom parlamente zdatného ekonóma, presvedčeného, ale triezveho Európana,“ myslel Sulík práve Eugena Jurzycu, ktorý patrí aj do rady starších Nadácii otvorenej spoločnosti.

Sulík by taktiež podporil aj Nicholsonovú či Baránika. Podľa neho majú čo ponúknuť na pôde v Europarlamente. Podľa Sulíka ma Nicholsonová silné meno so silným politickým výtlakom.

To či Jurzyca, Baránik či Nicholsonová budú nakoniec kandidovať uvidíme onedlho. Treba pripomenúť, že Nicholsonová a Jurzyca v minulosti kandidovala. Do Europarlamentu sa nakoniec dostal len Richard Sulík.

https://www.youtube.com/watch?v=eTduvtYcPmE

zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/644438/sulik-uz-nebude-kandidovat-za-europoslanca/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-article&utm_content=box-aktuality-article&utm_campaign=cross,http://osf.sk/o-nadacii/nasi-ludia/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články