utorok, 18 januára, 2022

ŠOK! Sulik mal autonehodu nehodu: „Cyklista spadol, ja som sa na smrť vydesil“

Posledné články

ŠOK! Sulik mal autonehodu nehodu: „Cyklista spadol, ja som sa na smrť vydesil“.
Autonehody sú na naších cestách dosť časté, no neobchádzajú ani vyššiu triedu. Tou je predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík. Richard Sulík mal pred páru hodinami menšiu zrážku s cyklistom pri odbočení na Trenčianskej ulici.
Samozrejem sa nič vážne nestalo. Sulík sa uistil či je cyklista v poriadku, a tiež bol v poriadku aj bicykel.

 

Sulik mal autonehodu nehodu

Túto správu Ricahrd Sulík uviedoldnes okolo 23:00 na svojej facebook stránke so slovami:

„JEDNA NEPRÍJEMNOSŤ DNES VEČER
Po skončení našej Republikovej rady som sadol do auta a išiel domov. Pri otáčaní sa na Trenčianskej ulici som si nevšimol cyklistu zľava a došlo ku kontaktu. Cyklista spadol, ja som sa na smrť vydesil a vybehol z auta. Našťastie sa cyklistovi nič nestalo, aj jeho bicykel bol bez poškodenia.

 

Na otázku, či je ok, odpovedal cyklista, že áno. Cyklistovi som sa ospravedlnil, povedal som mu, kto som, že ma nájde v Liberálnom dome, keby niečo a rozlúčil sa s ním, v dobrom. Následne sadol na bicykel a ešte mi zakričal, že aj bicykel je ok.
Táto udalosť má aj svedkov, alkohol som nepožil žiaden (na to zas mám svedkov ja – kolegov z republikovej rady) a mladému mužovi sa aj touto cestou ešte raz ospravedlňujem a prajem mu všetko dobré.“

 

Podstatné je, že sa cyklistovi ani šoférovi nič vážne nestalo.
Sulik sa zrejme zachoval správne, nakoľko to vieme len z jeho príspevku na facebooku. Či bolo múdre to ihneď uverejniť na sociálnej sieti, to necháme na jeho uvážení. No idú voľby a oponenti sa môžu chytiť každej informácie.

 


Zdroj:  https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRichardSulik%2Fposts%2F2569223706490675
Sulik mal autonehodu nehodu: „Cyklista spadol, ja som sa na smrť vydesil“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články