utorok, 7 decembra, 2021

Suliková SAS schytala poriadnu RANU od Slovákov! „Starajte sa o slovenských občanov, ktorí žijú na pokraji chudoby!“

Posledné články

Suliková SAS schytala poriadnu RANU od Slovákov! „Starajte sa o slovenských občanov, ktorí žijú na pokraji chudoby!“

Zrušte trest smrti účastníkom protestov v Iráne!

Znel status na oficialnej stránke koaličnej strany SaS. SaS sa pridala k verejnému tlaku za nádej na život a ľudské práva.

„VEREJNÝM TLAKOM ZA NÁDEJ NA ŽIVOT A ĽUDSKÉ PRÁVA. Priznanie z nich dostali opakovaným mučením. Strana Sloboda a Solidarita sa pridáva k verejnému tlaku a iniciatíve Amnesty International Slovakia na absolútne zastavenie rozsudku smrti pre troch účastníkov protestov v Iráne Nebudeme sa ticho prizerať na takéto zásadné porušovanie ľudských práv.

Amirhossein Moradi, Mohammad Rajabi a Saeed Tamjidi sú odsúdení na smrť v súvislosti s celonárodnými protestami v Iráne. Po opakovanom mučení a vynútenom priznaní sa zdalo, že o ich životoch je rozhodnuté. Avšak verejný tlak donútil sudcov s opätovným preskúmaním ich prípadu. Nádej teda žije, vyzývame preto Irán, aby zrušil trest smrti pre týchto troch mužov a viedol spravodlivý proces“ znel oficiálny status SaS

Foto: archívne, SITA/Diana Černáková

Týmto statusom však fanúšikov liberálnej strany moc strana nepresvedčila. Podľa ľudí by sa mala koaličná strana starať o Slovenské problémy. Komentáre sú jasným zrkadlom pre SaS

Zdroj: SaS/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články