Nezaradené

Švec k obhajobe pedofílie: Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA

Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA? Toto je návrh predsedu strany Slovenského hnutia obrody (SHO) Róberta Šveca. Na webovej stránke...

Napísal Daniel · >
Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA

Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA? Toto je návrh predsedu strany Slovenského hnutia obrody (SHO) Róberta Šveca.
Na webovej stránke sho.sk sa objavil článok s názvom „Róbert Švec k obhajobe pedofílie liberálmi: Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA“. A ide skutočne o dobrý názov pre titulku. Ako sme už informovali v našich článkoch, „objektívny“ denník SME sa snaží obhajovať a propagovať pedofíliu. Aj týmito slovami učiteľa detí, ktorý je sám pedofil:

„Povolanie učiteľa som si vybral, pretože to bola jednoznačná príležitosť, ako byť deťom nejako prínosný.“

Ide skutočne o prínos pre deti a Slovenskú spoločnosť, ak dovolíme prístup pedofílov k deťom? Nuž potom sme ako kultivovaná spoločnosť zlyhali.
Jakub Filo z denníka SME uviedol vo svojom článku:

„..aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania.“

 

Ale tohto chorého zmýšľania je v SME zrejme viac. Hanzelová na sociálnej sieti uviedla toto:

Som presvedčená, že, ak vytvoríme spoločnosť, v ktorej hovoríme aj o pedofiloch inak ako o “hnusných úchylákoch”,,, urobíme aj pomoc pre nich normálnejšiu a dostupnejšiu a v konečnom dôsledku z toho budeme v spoločnosti benefitovať všetci.“

Ak by pedofil znásilnil jej dcéru, tak v tedy by šlo so benefit? Bola by ako matka spokojná, a ako zanietená liberálka by v tom videla pomoc? Zrejme nie.
Liberáli sú vo všetkých otázkach tak zhovievaví a tak nápomocný. A to preto lebo sa nikdy nestretli osobne z pedofílom, imigrantom a inými osobami (LGBTQ) a myšlienkami, ktoré tak nahlas propagujú. Veď oni sú ti slušný.
No našli sa aj normálny politici, ktorí sa proti týmto zvrátenostiam postavili s rozumom v hlave.

 
 

 

Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA

Róbert Fico (28:03):

Gepostet von Tablet.TV am Dienstag, 9. Juli 2019

 

Róbert Švec:

Normálnemu človeku zostáva rozum stáť nad tým, čo si dovoľujú niektorí redaktori denníka SME, pokiaľ ide o obhajobu pedofílie. Navrhujem, aby do redakcie denníka SME nabehlo elitné komando NAKA a raz a navždy ukončilo toto „hodnotové besnenie“ Zuzany Kovačič Hanzelovej, Jakuba Filu a ďalších redaktorov. Predsa nie je možné, aby sme v mene slobody prejavu a demokracie tolerovali obhajobu niečoho, čo ohrozuje mravnú výchovu detí a mládeže.“

Cela naša redakcia súhlasí s názormi pána Šveca a pripájame sa k zdravému rozumu.
Chybou je práve chorí liberalizmus, centrizmus a feminizmu. A práve tieto choré ideologické smerovania ničia našu kultúru a hodnotové smerovanie spoločnosti.
Predsa nechceme skončiť ako západné štáty, ktoré ledva poznajú svoju históriu.

 


Zdroj: sho,sk/robert-svec-k-obhajobe-pedofilie-liberalmi-do-redakcie-sme-by-malo-nabehnut-komando-naka
Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

One Reply to “Švec k obhajobe pedofílie: Do redakcie SME by malo nabehnúť komando NAKA”

  1. To je veľmi pekné, že celá redakcia súhlasí s pánom Švecom a veľmi sa z toho teším.
    Avšak žiadam celú redakciu, resp. Daniela aby si zopakoval gamatiku zo základnej školy, pretože nie je normálne aby sa človek tváril ako novinár a nevedel správne používať i/y!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *