piatok, 21 januára, 2022

Svet je v ŠOKU! Jedna veta spustila PEKLO proti autorke Harryho Pottera!

Posledné články

Svet je v ŠOKU! Jedna veta spustila PEKLO proti autorke Harryho Pottera!

Známa Britská autorka J.K.Rowlingová (Harry Potter) čelý bizarnému sporu.

Spisovateľka publikova príspevok na adresu komunity transgender. To čo prišlo absolútne nečakala a za transgender komunitu sa postavil aj herec Daniel Radcliffe, ktorý v minulosti stvárnil jej najznámejšiu knižnú postavu Harryho Potera.

Rowlingová podľa herca spôsobila transgenderom obrovskú bolesť osobám, ktoré menštruujú, sa vraví ženy, spôsobila transexuálom bolesť a zneplatnila ich pohlavie.

Jonathan Hordle/Shutterstock
Jonathan Hordle/Shutterstock

Spisovateľky nahnevalo slovne spojenie „ľudia, ktorí menštruujú“. Išlo o titulok članku, ktorý sa objavil na portáli Devex. Rowlingova si hneď do titulky zabrdla a prisahala, že sa nejak tým ľudom hovorí aj inak. Žany? Žumy? Žedy?,“ vyhlásila posmešne

„Transexuálne ženy sú ženy!“

„Je jasné, že musíme urobiť oveľa viac preto, aby sme ich podporili. Nemôžeme zneplatňovať ich pohlavie a spôsobovať im ďalšiu bolesť,“ zastal sa Radcliffe komunity.

„Čitateľom, ktorí majú teraz pocit, že je ich zážitok z kníh o Harrym Potterovi pošpinený či rovno zničený, odkazujem, že sa hlboko ospravedlňujem za bolesť spôsobenú týmito výrokmi,“ doplnil herec

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články