pondelok, 6 decembra, 2021

Svet je v šoku! Známa modelka bude matkou, dieťa však čaká jej muž!

Posledné články

Svet je v šoku! Známa modelka bude matkou, dieťa však čaká jej muž!

Známa modelka Danna Sultana oznámila radostnú správu. Následne však šokovala celý svet! Sultana bude matkou, dieťa však čaká jej muž!

Sice na prvý pohľad je Sultana obyčajná blondína. Nie vždy to tak bolo a Sultana sa narodila ako muž a jej manžel Esteban Landrau sa naopak narodil ako žena.

Zdroj: CEN@DanaSultana
Zdroj: [email protected]

Obaja si však ponechali pohlavné orgány. Splodiť potomka tak v žiadnom prípade problém nebol. Svet tak zažije niečo šokujúce. Dieťa čoskoro porodí muž, ktorý však zostane naďalej otcom.

Obaja budúci rodičia sú nadšení a na svojho potomka sa tešia. Pôrod by mal byť bezproblémový a partner modelky bude pravdepodobne rodiť prirodzenou cestou.

„Skrátka sme boli pekná blondína a jej partner, teda nič zvláštne. Dnes sa ľudia zastavujú, pretože im nejde do hlavy, že môj partner má brucho,“ uviedla známa modelka, ktorá bude onedlho hrdá matka

Vraj sú stvorení jeden pre druhého a majú idylický vzťah, ktorému chýbalo jediné, a síce spoločné dieťa. „Bol to môj veľký sen a som šťastná, že sny sa plnia,“ hovorí modelka.

Bude to chlapček
Narodí sa im chlapček, ktorému chcú dať meno Ariel. Pôvodne sa však myslelo, že Esteban porodí skôr. Esteban mal časté kontrakcie a tak sa obávali, že Ariel príde na svet skôr. Lekári ich však upokojili a oznámili, že pôrod určite neprichádza.

Najkrajšia modelka v Kolumbii
Danna je známa tvar v Kolumbii. Už od detstva vedeli, že sa narodili v nesprávnom tele.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články