utorok, 30 mája, 2023

Svet podľa Maroša Kramára! Vážim si a vždy si budem vážiť Havla a som pyšný na ESET

Posledné články

Svet podľa Maroša Kramára! Vážim si a vždy si budem vážiť Havla a som pyšný na ESET

Svet podľa Maroša Kramára! Vážim si a vždy si budem vážiť Havla a som pyšný na ESET

Známy herec Maroš Kramar už dlhšie komentuje politické prostredie. Nemý rad Kotlebovcov, ktorých nazýva fašistov. Na sociálnej sieti zdielal status scenáristu Nikitu Slováka, s ktorým sa plne stotožnil.

Pod statusom Nikitu Slováka Kramar poďakoval slovami Ďakujem Nikita Slovák. Známy scenárista je známym účastníkom protestov Za slušne Slovensko.

1. Soros je podľa mňa jeden z najväčších filantropov šíriteľov demokracie a podporovateľov občianskej spoločnosti v Európe. Samozrejme sa ako burzový hráč a špekulant s menami nedostal vždy k peniazom najčistejším spôsobom, ale snaží sa to svetu vrátiť Za jeho peniaze vyštudoval aj krpaty diktátor Orban.

2. Vážim si a vždy si budem vážiť Havla. Na rozdiel od niktosov a sprosteho planktonu co o ňom s despektom roznasa klebety, on urobil veľké veci pre svet, vtedy keď sa oni plazili po zemi pred komunistami.

3. Som liberal a vždy budem. Milujem slobodu, necítim sa slobodný tam, kde sú iní ľudia neslobodni. Vzdy sa o spoločenský pokrok ľudstva zaslúžili liberali. Nedám sa zviklat bláznivým fararikom, ani slovenskými politikmi 19 storočia.

4. Som pysny na Eset, keď sa také niečo podarí iným slovenským firmám, z duše im to budem priať. Sú tŕňom v oku, lebo nie sú závislí na slovenskej štátnej korupcii.

5. Nie všetci voliči kotlebu sú fašisti, niektori sú len menej inteligentní. Nechcem aby ma niekto s nimi spájal, sú obyvatelia iného vesmíru ako ja. V každej krajine sa nájdu ľudia s nižším IQ, treba len volebnou účasťou zabrániť tomu, aby oni viedli krajinu. Je to revolúcia ucnovkarov.

Ak ste sa dočítali až sem a nechcete mi na mess posielať vyhrazne správy a fyzicky ma napadnúť na ulici, dokonca ste ochotný sa zamyslieť nad textom, ste môj človek, môžete obývať môj svet.

https://www.youtube.com/watch?v=7WlvzHiSbiU

Zdroj: https://zemavek.sk/svet-marosa-kramara-soros-je-jeden-z-najvacsich-siritelov-demokracie-vazim-si-a-vzdy-si-budem-vazit-havla-a-som-pysny-na-eset/

Obrazok: https://www.cas.sk/fotogaleria/854120/kramar-si-uziva-zivot-slobodneho-muza-psa-si-vozi-na-kajaku/3/ Zdroj: br

ANTONIN NOVY/AP/REX/SHUTTERSTOCK https://variety.com/2018/film/global/slavek-horak-vaclav-havel-1203089855/,

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články