nedeľa, 28 novembra, 2021

Tajný agent prehovoril: Temná tvár Borisa Kollára? „Prevážal heroín cez hranice! Kollár sa snažil nalákať na sex neplnoletú…“

Posledné články

Tajný agent prehovoril: Temná tvár Borisa Kollára? „Prevážal heroín cez hranice! Kollár sa snažil nalákať na sex neplnoletú…“

Zdroj: Martin Baumann/TASR

Bývalý agent a v súčasnosti člen OZ Prinášame Nádej Pavol Forisch si tentokrát na paškál zobral Borisa Kollára.

Kollár, je bývalý pobočník a poskok mafiánov, ktorí páchali tie najhoršie zločiny. Kollár robil poskoka a štartéra „bossovi“ bratislavského podsvetia Steinhübelovi, Kollár pre Steinhübela prevážal heroín cez hranice.“Steinhübel zorganizoval prevoz asi 6 kg heroínu, k organizácii prevozu použil svojich poskokov Deáka, Kollára a Daniša“, konštatuje sa v policajnej správe.

Na spoločnom podnikaní Kollára so Steinhübelom (ktorí spolu začínali ako tzv. veksláci, teda podvodníci s valutami) je zaujímavé, že Kollár pri Steinhübelovi naozaj nevídane, nevšedne zbohatol. Na fotografiách zo spoločnej dovolenky na Kube z rokov 2006 alebo 2007 pózuje Kollár s Ondrejčákom, ktorý bol za riadenie zločineckej skupiny odsúdený na 18 rokov, ďalej tam bol Šalaga odsúdený za členstvo v zločineckej skupine na sedem rokov a Rajecký. „Fotografie vznikli počas našej spoločnej dovolenky na Kube v roku 2006 alebo roku 2007. Sú autentické. Všetci sme boli kamaráti,“ povedal Rajecký. Bola to ich spoločne plánovaná dovolenka.

Kollár sa snažil nalákať na sex neplnoletú bývalú klientku resocializačného centra, tento čin hraničil s pedofíliou, dával jej sexuálne návrhy v čase, keď dievča malo 15 rokov, polícia v tomto prípade viedla trestné stíhanie za prečin morálneho ohrozovania výchovy mládeže. Kollár lákal na sex za peniaze aj mužou v ženských šatách a viacerí takí muži sa ozvali a potvrdili, že Kollár im za sexuálne služby zaplatil.

V posledných týždňoch kvôli Kollárovi prišli o prácu viaceré zdravotné sestry, kvôli tomu, že Kollár sa sťažoval na zdravotné sestry riaditeľovi nemocnice Delejovi. Delej, nominant Mikulca z Matovičovho Oľano sa zachoval ako oportunistický prisluhovač papalášov. Kollár s nejakými svojimi pobehlicami typu sex za peniaze a sex za majetkové benefity v nemocnici šikanovali zdravotné sestry a dehonestovali ich.

V čase keď Matovičova vláda prijala nariadenia kvôli ktorým občania nemohli v nemocniciach navštíviť svoje deti, starých rodičov, rodinných príslušníkov, tam mal Kollár v nemocnici či už cez deň alebo aj v noci aj tie svoje pobehlice, ktoré tam dokonca pobehovali po chodbách bez rúšok, dokonca tieto Kollárove pobehlice vstupovali aj do sesterských izieb a obťažovali zdravotné sestry pri práci.

Kollár so svojimi pobehlicami vyvolali konflikt proti zdravotným sestrám, ktoré sa celý život starajú o pacientov a pomáhajú zachraňovať ľudské životy.Aký je výsledok? Viaceré zdravotné sestry prišli o prácu a Kollár je predsedom parlamentu, čo je druhá najvyššia ústavna funkcia v štáte“ vyjadril sa Forisch

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články