štvrtok, 27 januára, 2022

Tajný plán poslanca? Sulik žaluje Blahu kvôli statusom! Na jednu vec však Sulik úplne zabudol! „Ja to na súde veľmi rád pripomeniem“

Posledné články

Tajný plán poslanca? Sulik žaluje Blahu kvôli statusom! Na jednu vec však Sulik úplne zabudol! „Ja to na súde veľmi rád pripomeniem“

Poslanec Ľuboš Blaha prezradil, že ho žaloval minister hospodárstva Richard Sulík. Ministrovi sa nepáčili Blahové statusy v ktorých ho spájal s Mariánom Kočnerom. Sulikovi tak pohár trpezlivosti pretiekol. Prvé pojednávanie bude v auguste. Blaha sa však pojednávania neobáva.

„Dnešok mal aj vtipné momenty.

Sulík ma žaluje za to, že som ho v jednom zo svojich statusov politicky spojil s Kočnerom a dnes mi došlo zo súdu, že prvé pojednávanie bude v auguste.

Je len, že už teraz tuho premýšľam, ako len dokážem politické prepojenie Sulíka a Kočnera. Ach, poraďte, priatelia!

Pustím im tam video z raňajok s Kočnerom, ktoré videlo celé Slovensko?

Alebo im pošlem prepis sms-iek, ako Sulík ako predseda NR SR informuje Kočnera z mafiánskych zoznamov o voľbe generálneho prokurátora?

Zdroj foto: TASR-Michal Svítok_ Sulik/SME- JOZEF JAKUBČO_Blaha
Zdroj foto: TASR-Michal Svítok_ Sulik/SME- JOZEF JAKUBČO_Blaha

Alebo im ukážem vyjadrenia ex-poslankyne SaS Blahovej, ktorá potvrdzuje, že Sulík tlačil do strany Kočnerových ľudí?

No chápete, čaká ma neriešiteľný rébus – ako len preukázať, že Kočner a Sulík sú jedna partia… Riško a chceš to zvukovo, obrazovo alebo písomne?

Nechcem ti boriť sebavedomie, pán minister, ale toto si fakt užijem.

Ale neboj, nie si v tom sám. Kočner nebol iba tvoj kamoš – on je doslova dieťaťom slovenskej pravice.

Fakty nepustia, priatelia:

1. Kočner je produktom toho istého mafiánskeho prostredia, z ktorého vyšiel aj aktuálny predseda parlamentu Boris Kollár – sú to dlhoroční kamaráti.

2. Kočner bol hviezdou markizáckej Smotánky a favoritom slovenského bulváru – aj Sajfa by o tom vedel rozprávať.

3. Spomeňte si na všetky tie oslavné článočky v Pluske, Plesy v opere, fotečky s celebritkami – no proste hrdina kaviarne.

4. Kočner podľa vlastných slov financoval zjazd SDKÚ, kamarátil sa s Jurajom Drobom z SaS, Sulík si u neho nechal lustrovať vlastných straníkov – Kočner bol proste krstný otec slovenskej pravice.

5. Kočner sa kamarátil s vlastníkom SME Haščákom a v čase vraždy Kuciaka mu písal o likvidácii „ču…a“.

6. Zhodou okolností to bolo Haščákove liberálne SME, ktoré potom po vražde Kuciaka odvracalo pozornosť od Kočnera a vymýšľali si konšpirácie o talianskej stope. Aké náhodičky, že?

7. Aktuálny premiér Matovič s Kočnerom presedeli na káve šesť hodín – toľko času priemierný Slovák nestrávi ani s frajerkou na prvom rande.

8. A nakoniec Kočnera obetovali a dnes vďaka nemu vládnu – nech zavraždil Kuciaka ktokoľvek, jeho vraždu zneužili na majdan a zničenie vlády Roberta Fica. Môžu Kočnerovi ruky-nohy bozkávať.

Takže nie, Riško, nie si v tom sám. Ste v tom všetci. Celá táto vláda je Kočnerovým dielom.

A ja to na súde veľmi rád pripomeniem.

Už sa tešíš, že?“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články