utorok, 7 decembra, 2021

„Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania!“

Posledné články

„Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania!“

Zdroj: TASR/Martin Baumann (Fico), SME/Marko Erd (Čaputová)

Opozičný poslanec a podpredseda strany SMER-SD Ľuboš Blaha oznámil smutnú správu. Treba podotknúť, že tak ako Fico tak aj Blaha niesu zaočkovaný.

S ľútosťou oznamujem, že Slovensko má ďalšiu obeť očkovania. Piaty človek oficiálne zomrel kvôli vakcíne – a nikdy sa nedozvieme, koľko ich zomrelo v skutočnosti.

1. Médiá to samozrejme zľahčujú. Však čo, keď sa rúbe les, lietajú triesky. Ale pozor – tento človek mohol žiť, nebyť toho, že podľahol štátnemu tlaku na očkovanie. On je obeť vlády!

2. On nezomrel kvôli nejakej prírodnej sile či chorobe. On zomrel kvôli štátu. Za jeho smrť môžu všetci tí, čo nútia ľudí do očkovania, aj keď vedia, že môže spôsobiť vážne vedľajšie účinky, vrátane smrti.

3. Tak čo, pani Čaputová. Je očkovanie naozaj úsmev? A sloboda? Každého, kto je voči očkovaniu proti vírusom skeptický, označujú médiá za „dezoláta“ a vláda nám znepríjemňuje život, aby sme „kvičali ako svine na bitúnku“.

4. Tento pán už nevládal trpieť štátnu represiu. Išiel na spásonosnú včeličku. A výsledkom je, že zomrel. Rodina prišla o svojho starého otca, on o roky života. Už ste spokojní, vakcinátori?

5. Aj kvôli takýmto tragickým prípadom hovoríme, že očkovanie musí byť prísne dobrovoľné. Štát nemá právo nikoho vysielať na smrť, aj keby bola pravdepodobnosť úmrtia malá. Akýkoľvek nátlak je vrcholne nemorálny a neľudský.

6. Pfizerovskí propagandisti však kričia, že tým zachraňujú svet. Čo tam po pár mŕtvolách, keď vďaka očkovaniu klesá počet nakazených. Treba ísť aj cez mŕtvoly. Toto vlastne tvrdia.

7. Asi sa zabudli pozrieť na Singapur. Tam je zaočkovaných 82,5% obyvateľstva a za posledný mesiac vyzerá ich krivka nárastu prípadov Covidu asi ako Mount Everest. Rastú im hospitalizácie, rastie im nákaza. Šialeným tempom.

8. To isté Austrália. Zaočkovaných majú utešených 60%, zavádzajú fašistické opatrenia, sú to králi lockdownov… A napriek tomu im čísla rekordne rastú.  Na grafe sú to hotové Himaláje.

9. Kúsok odtiaľ je Vietnam, kde majú zaočkovaných iba 20% a počet prípadov strmhlav klesá… Všetky tieto štatistiky potvrdzujú to, na čo došli americkí a kanadskí vedci v prelomovej štúdii: očkovanie vás pred rastom nákazy neochráni.

10. V Denníku N už samozrejme spochybňujú aj tento výskum amerických vedcov na 68 krajinách sveta. Nejaký Otakar Horák, absolvent filozofie z Olomouca, totiž ovláda virológiu lepšie ako renomovaný doktor Lakota či nobelista Montagnier.

11. Vraj štúdiu vo vedecky uznávanom European Journal of Epidemiology netreba brať vážne, lebo Horákovi sa nepáčia jej autori. Ja len, že autorom je profesor verejného zdravia z Harvardu. A kádruje ho N-filozof z Olomouca… To je tak, keď červíček okrikuje slona.

12. Denník N samozrejme dospieva k záveru, že za všetko môže Blaha. Čo mám čo citovať niekoho iného ako Sabaku. A Čekana. No jasné, ja môžem ešte aj za piatu oficiálnu obeť očkovania. A spolu so mnou Montagnier, Lakota a ďalší renomovaní vedci.

13. Oni sa definitívne zbláznili. Robia z nás nepriateľov štátu iba preto, že chceme slobodu. Nechceme štátny nátlak. Ani farmaceutickú propagandu. Ani takéto detinské článočky z Denníka N.

14. Veď oni bohapusto kádrujú vedcov, ktorí hovoria opak toho, čo si želá Pfizer – to je hotová farma-normalizácia. Nesmieš mať iný názor ako ústredný výbor Pfizeru!

15. Ja len, že kvôli tej vašej hlúpej normalizačnej propagande a tomu vášmu očkovaciemu apartheidu zomrel človek. Ešte raz sa nad tým dobre zamyslite. Denník N je spoluvinný za jeho smrť.

Rovnako ako Čaputová, Lengvarský, Matovič a celá vláda. Lebo nerešpektovali slobodu a dobrovoľnosť… Ešte raz: nežijú kvôli vám ľudia, ktorí mohli žiť. Ste už teraz spokojní?

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články