utorok, 7 decembra, 2021

Tak to je vrchol! Matovičová vláda sa postarala o poriadny škandál v parlamente!

Posledné články

Tak to je vrchol! Matovičová vláda sa postarala o poriadny škandál v parlamente!

Čierna mágia alebo niečo iné?

Včera (23.04) boli vyhlásené výsledky tajnej voľby členov súdnej rady o 19:05. Nič zaujímavé? V čase 18:20 ich zverejnil Denník N. Áno čítate správne. Výsledky tajnej voľby Denník N zverejnil dokonca ešte skôr, ako boli tajné výsledky vyhlásené v parlamente. V tomto prípade si musíme klásť otázku či skutočne išlo o tajnú voľbu ak vybrané médium vedelo výsledky skôr ako samotní poslanci NRSR.

Matovič bude na Európskej rade žiadať o ochranu ...

Premiér Igor Matovič. (Zdroj: SITA)

K problematike m sa vyjadrila poslankyňa NRSR Jana Vaľová, ktorá ukázala aj jasne dôkazy.

DENNÍK N MÁ INFORMÁCIE SKÔR O VÝSLEDKOCH TAJNEJ VOĽBY AKO PARLAMENT

Poslanci si zvolili dvoch podpredsedov parlamentu | Nový Čas

Zdroj: TASR

 

Dnes bolu vyhlásené výsledky tajnej voľby členov súdnej rady v pléne NR SR o 19:05. Denník N ich zverejnil výsledky tajnej voľby o 18:20. Nový Čas zverejnil tuto informáciu napríklad o 19:28. Hodinu po Denníku N a po zverejnení oficiálnych výsledkoch.

Podala som 2-krát procedurálny návrh, v ktorom žiadam informáciu ako je to možné. Ako je možné, že výsledky tajnej voľby vedia skôr média ako poslanci NR SR. Prvýkrát povedal pán Šeliga, že to chce písomne. Druhýkrat keď som podala písomne proceduralný návrh povedal, že to nie je k bodu a nedá o návrhu hlasovať! Bravó! Demokracia v priamom prenose. Naozaj tu máme Slušné Slovensko.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články