sobota, 22 januára, 2022

Tak toto Hanzelova nečakala. Blaha naložil novinárke SME tak ako nikto nikdy predtým!

Posledné články

Tak toto Hanzelova nečakala. Blaha naložil novinárke SME tak ako nikto nikdy predtým!

Blaha si tentokrát na paškál zobral známu novinárku SME. Podľa poslanca NR SR Ľuboša Blahu musí mať známa novinárka silne komplexy s jeho osoby. Po novom Hanzelová natočila video, v ktorom kritizuje poslanca Blahu. Ten to novinárke vrátil a venoval jej status na sociálnej sieti Facebook.

To nedovzdelané blonďavé dievčatko zo SME Hanzelová zo mňa musí mať neuveriteľné komplexy.

Tak toto Hanzelova nečakala. Blaha naložil novinárke SME tak ako nikto nikdy predtým!

AHA, UŽ VRAJ ZASE NENÁVIDÍM ŽENY – NO JASNÉ, ZUZKA, ZASE SI ŠLA DO ŠTÚDIA BEZ LEXAURÍNU?

Už zasa natočila videjko, v ktorom ma obviňuje, vraj šírim nenávisť voči ženám. Rozumej – kritizujem Čaputovú.

To je normálne na kazajku. Ešte raz a naposledy, dievčatá – vy ste asi také feministky ako džihádistky z Islamského štátu.

Mňa to uráža. Neuveriteľne si vážim ženy a vždy som bojoval za ženskú rovnoprávnosť.

Súčasťou tejto rovnoprávnosti je, že ak sa žena rozhodne byť političkou, tak ju chápem ako rovnocennú bytosť a kritizujem ju presne tak isto, ako by som kritizoval akéhokoľvek iného politika. Bez ohľadu na pohlavie.

DRAHÁ BAKALÁRKA, CHCEŠ ROVNOSŤ ALEBO ŤA MÁM OFUKOVAŤ AKO MENTÁLNE RETARDOVANÚ?

Ak veľké liberálky kričia, že ženy si zaslúžia rovnaký prístup a potom v politike vyplakávajú, že sú k nim muži málo galantní, tak by si mali asi poriadne premyslieť, čo vlastne chcú.

Ak chcú, aby sme sa k nim správali ako stredovekí rytieri, nech sa páči, lenže potom nech sa láskavo vrátia k vareche a hrncom ako stredoveké ženy.

Alebo nech sa zmieria s tým, že k rovnosti patrí aj to, že ich v politike nikto nebude ovievať ako nejaké menejcenné bytosti, ktoré si zaslúžia osobitý prístup.

Politika je ako šport. Ak ho chceš hrať, musíš rátať s tým, že od súpera schytáš. Platí to pre mužov aj pre ženy rovnako. Žiadne privilégiá. Rovnaké pravidlá pre všetkých.

JE KRITIKA FICA ÚTOKOM NA VŠETKÝCH MUŽOV? ŠIBE VÁM?

Tak prosím, drahé tetušky, nevyplakávajte. V politike ste političky, nie frajerky ani mamičky. Takže vás budem tvrdo kritizovať ako ktoréhokoľvek muža – pochopte to už. Ešte raz – o tom je rovnoprávnosť.

Tváriť sa, že ak kritizujem konkrétnu političku, tak kritizujem svetové ženstvo, je hrozne trápne.

To je, akoby som vyčítal tuná bakalárke Hanzelovej, že ak kritizuje Fica, tak kritizuje všetkých mužov. Hej, hej, kritizovať Fica, Blahu, Harabina či Kotlebu, to je vlastne útok na svetové mužstvo a baba vlastne trpí mizandriou.

A vlastne by sme mali vyplakávať, že ako ubližuje nám mužom. Cítite, aké je to absurdné?

NEROBÍM ROZDIELY MEDZI MUŽMI A ŽENAMI V POLITIKE

Vážené ženy v politike, tú najväčšiu úctu, akú vám môžem prejaviť, je práve v tom, že vás kritizujem úplne rovnako, ako kritizujem mužov.

Čaputová to odo mňa schytáva rovnako ako Kiska. Nicholsonová úplne rovnako ako Beblavý. Vášáryová rovnako ako Kemka. A Hanzelová a Tódová rovnako ako Schutz či Hríb. Nerobím rozdiely.

Ak sa sťažujete, že to robím preto, lebo nemám rád ženy, správate sa ako hlúpe stredoveké žienky v domácnosti, ktoré od muža chcú, aby sa k nim správal ako k deckám, ofukoval ich a dvoril sa im, ale zároveň očakával, že budú poslúchať a otročiť.

NEFŇUKAJTE A VZCHOPTE SA, BABY

Ak toto chcete – zabudnite na to. Ja mám ženy rád a vždy budem bojovať za ich rovnoprávnosť. Milujem ženy, naše mamičky, manželky, dcérky, sestry a súdružky. Cítim sa medzi ženami skvele a vážim si ich podporu.

Ale keď vstúpia do politiky, nevnímam ich ako ženy, ale ako liberálky či socialistky. A ak sú liberálky, budem ich tvrdo kritizovať – nie preto, čo majú medzi nohami, ale preto, aké popletené to majú v hlave.

https://www.youtube.com/watch?v=3OAiEqrlcik

To nie je osobné. To je politické.

HANZELOVÁ OBHAJUJE PEDOFILOV – A ČO ČAKÁ, PUSU?

A ty, dievča zlaté, obhajuješ pedofilov – čakáš, že ťa budem hladkať ako fenku kokeršpaniela? A aportík by si nechcela? Prinesieš kostičku?

Zabudni na to – z takých ľudí ako ty je mi zle. A pre mňa, za mňa, môžeš mať ktorékoľvek z päťdesiatich pohlaví, ktoré vymysleli v Bruseli.

Už tomu konečne rozumieš, blondínka?

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2470925196479378

 

foto:https://slobodnyvyber.sk/lubos-blaha-kazdy-rezim-ma-svojich-urvalkov/

Zuzana Hanzelová (Zdroj: SITA)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články