nedeľa, 28 novembra, 2021

Tak toto je nevkusné! Strápnila Čaputová celú Bratislavu? Alebo len…

Posledné články

Tak toto je nevkusné! Strápnila Čaputová celú Bratislavu? Alebo len…

Je zaujímavé, že súčasný liberálny trend si odniesla historická budova prezidentského paláca. Nič proti právam LGBTI. Na druhej strane prezidentský palác by mal ostať prezidentským. Palác dnes svetielkuje v LGBTI farbách. Podľa súčasného poslanca NR SR Ľuboša Blahu ide o nevkusný počin a táto „Ozdoba“ Vyzerá, ako z lacnej gýčovej diskotéky z roku 1984.

Tak toto je nevkusné! Strápnila Čaputová celú Bratislavu? Alebo len…

V tomto prípade Blaha hovorí o strápnení celej Bratislavy.
Dnešný trend liberálov však pravdepodobne prezidentke Čaputovej k takýmto činom fandí. Dokonca ju aj podporuje. Na druhej strane množstvo konzeravatívcov nerozumie takejto svetelnej ozdobe, ktorá sa objavila na reprezentačnom paláci. Práve Bratislavský palác by mal reprezentovať a naopak spájať celé Slovensko. Čaputová však takýmito činmi Slovákov viac odpája, ako spája

Status poslanca Blahu

Celé Slovensko čaká na odpoveď, koho všetkého z rodiny a kamošov zobrala Čaputová na výlet do New Yorku a ona medzitým kašle na všetkých a radšej zdobí Prezidentský palác do dúhových farieb.

Ono to asi chce byť strašne LGBTIQ, ale v skôr to vyzerá ako lacná gýčová dedinská diskotéka z 1984. Alebo ako bordel. Strápňuje celú Bratislavu. Ešte púšťaj z ampliónu namiesto vianočných kolied Frankie Goes To Hollywood, ty dúha z Pezinka!

Pani prezidentka, ešte raz – prestaňte zdobiť a okamžite odpovedzte médiám, koho všetkého ste si zobrala do štátnej letky do USA. A nezatĺkajte. Veď sa hráte na Madam Transparentnú!

Tlačme na ňu, ľudia! Píšte jej na stenu, pýtajte sa – koho si zobrala do štátneho lietadla spolu s dcérenkou na nákupy do New Yorku a prečo to tají?! Verejnosť má právo na odpoveď. A neprekryjú to ani Tódovej-Kočnerove videjká z praveku.

Z Čaputovej amerického výletu bude kauza ako hrom!

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019112911030732-ztrapnuje-celou-bratislavu-blaha-se-vysmal-caputove-kvuli-ozdobe-palace-ve-stylu-lgbt-jako-bordel/

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2469574556614442

foto: Foto N – Tomáš Benedikovič

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články