Slovensko

Tak toto musíte vidieť! Blaha skritizoval pravicových lídrov

Tak toto musíte vidieť! Ľuboš Blaha skritizoval pravicových lídrov Voľby 2020 sa nenávratne blížia a boj o každý jeden hlas sa prebúdza....

Napísal Andrej · 3 min read >
Tak toto musíte vidieť! Blaha skritizoval pravicových lídrov

Tak toto musíte vidieť! Ľuboš Blaha skritizoval pravicových lídrov

Tak toto musíte vidieť! Blaha skritizoval pravicových lídrov
Tak toto musíte vidieť! Blaha skritizoval pravicových lídrov

Voľby 2020 sa nenávratne blížia a boj o každý jeden hlas sa prebúdza. Prvé prieskumy jasne hovoria, že najsilnejšia strana Smer-SD postupne padá a potrebuje akúsi reformu, ktorá by mohla stranu zobudiť. Na druhej strane liberálny trend Progresívneho Slovenska je čoraz razantnejší. V prieskumoch jasne predbieha u padajúcu Sas, ktorá kedysi patrila medzi líderskú pravicovú stranu. Dnes sú však strany ako Sas či Oľano unavené. Naopak v trende sú Progresívci, Kiska a Hlina prebudil aj KDH.

Zatiaľ, čo všetky parlamentné voľby boli proti Smeru-SD dnes je realita úplne odlišná. Pravicové strany budú bojovať proti sebe. Práve Progresívne Slovensko a Kiska zničili plány na vládnutie u Matoviča a Sulíka. Naopak Beblavý a Truban sú vyberavý, s kým budú vládnuť. Spájať sa však budú s určitosťou s Andrejom Kiskom. Povráva sa aj o KDH. Boj pravicových strán začal. V tichosti rastie aj strana Mariána Kotlebu, ktorá si v prieskumoch odnáša 3 miesto. Dravú situáciu sleduje aj poslanec NRSR Ľuboš Blaha, ktorý otvorene vo svojom statuse skritizoval jednotlivých pravicových lídrov.

Tak toto musíte vidieť! Ľuboš Blaha skritizoval pravicových lídrov

“BORIS KOLLÁR JE ODRAZU VEĽKÝ NACIONALISTA

 
 

Najskôr sa Boris Kollár hrá na najväčšieho národovca. Akože on je tu ten majster krajnej pravice, ktorý spolupracuje s Le Pénovou a Salvinim. A tak.

Sorry, Boris, ale to najvlasteneckejšie, čo si kedy urobil, bolo, že si za socíku podľa ÚPN pašoval z Rakúska drogy v pohároch od uhoriek. Slovenských uhoriek. Ach, ty nacionalista!

Celé Slovensko vie, že Boris nie je krajný pravičiar. Ale krajný sukničkár.

Preboha, prečo sa hrá na niečo, čo nie je?!

MATOVIČ JE ODRAZU VEĽKÝ KRESŤAN

Potom je tu Matovič, ktorý najnovšie ide predstierať, že je najväčší kresťan. No jasné, Igor. Ty si úplný františkánsky mních, misionár, svätec! Odteraz už celý svet nebude hovoriť o Matke Tereze, ale o Tatovi Igorovi.

Ako prepáč, ale čo je kresťanské na tom, že si zneužil mamičku na daňové podvody?

Čo je kresťanské na tom, že si vyštval zo svojho klubu všetkých kresťanských konzervatívcov ako boli Vašečka či Kuffa?

Čo je kresťansko-konzervatívne na politikoch OĽaNO ako Remišová či Viskupič?

Ja chápem, že keď môže byť Hlina predsedom KDH, tak aj druhý šašo slovenskej politiky chce byť lídrom niečoho kresťanského – ale takto to nefunguje, Igor.

Ty máš ku kresťanstvu asi tak blízko ako ja ku kapitalizmu. Na čo sa to hráš?

Skončil si. Priznaj si to. A choď domov za mamičkou. Alebo do kláštora, ty kresťan.

BEBLAVÝ JE ODRAZU NOVÁ KRV V POLITIKE

Nasleduje Beblavý, ktorý sa tvári, že je nová krv v politike. Ja len pripomeniem, že tento školský otlkánek už stihol prejsť troma stranami, bol v SDKÚ, Sieti a teraz je v Spolu. A všade len smradí a likviduje strany zvnútra.

Ešte počas Dzurindovej vlády s Kaníkom oberali dôchodcov o invalidné palice. Chaloš je v politike od roku 2002, čo je 17 rokov.

Málokto je tak dlho v politike ako on. Málokto má toľko masla na hlave ako on. To on ako ide predstierať, že je nová krv?

Ako – hrať sa na Mr. Transparentného a mať v rodine privatizérov z 90.rokov, to je silná káva. Ale hrať sa na nováčika v politike v situácii, keď Beblavý je posledný dedič kauzy Gorila v slovenskej politike – to je na kazajku.

Spamätaj sa, Palmička!

KISKA JE ODRAZU SLUŠNÝ SLOVÁK

Ale najlepší je Kiska. Ten sa najnovšie hrá na “slušného” Slováka. A vraj ide Slovensko vrátiť ľuďom. Chlap, čo nedokázal vrátiť ani pozemok, ktorý bol ukradnutý nevinnému zubárovi z Popradu.

Chlap, čo hejtuje svoju vlasť v zahraničných médiách. Chlap, čo nechutne zbohatol na nešťastí ľudí. Chlap, čo nedokázal zdvihnúť prdel a vrátiť sa z lyžovačky na Slovensku, ani keď zavraždili Kuciaka.

Tento teraz ide predstierať, že je slušný Slovák. A ešte si k sebe do strany priberie mladého krikľúňa, čo tu viedol majdan na Slovensku. Šeligu.

Tým len hoši priznali, že celé Slušné Slovensko bola Kiskova politická hra. A spravili zo seba idiotov pred celým národom.

Zneužil Slovákov, zneužil vraždu. To je už len slušné, Andy, Ti poviem.

PRAVICOVÝ OHŇOSTROJ FALOŠE

Milí priatelia,

začala sa veľká éra predstierania a faloše. Pravicoví politici sú ako staré obité hrnce, ktoré predstierajú, že sú novučičký teflón z Tescomy. A oni očakávajú, že im to niekto zožerie.

Milí moji, vy nie ste ani vlastenci, ani kresťania, ani nová krv, ani slušniaci. Vy ste banda podvodníkov. A ľudia vás všetkých pošlú tam, kam patríte. Na smetisko dejín.” Tento status uverejnil Blaha na socialnej sieti Facebook. Blaha je svojimi statusmi dlhodobo známi. Pred nedávnom kriticky poukázal na nedostatky budúcej prezidentky Čaputovej. Tak isto skritizoval diplomové práce Sulíka, Matoviča či Moniky Todovej.

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2330094140562485?__xts__%5B0%5D=68.ARBPDxx_97aXM-nHU0jidD3IqgIy1arESOhCDJ6PBAVxYaOML31UTdxzd77WZwp9nJG9vCPsy9wHaqqQaSjKlFCNpyt9wwbmwZcZWnL9qw4FUztEQViE3jy2ybzJqbcumW4ctyUFpD9NaMTeh9rXTcPw-oct5bZZ9yollSMUjIAcotXQs_9jdtDHkpV5paelm5n3TJDKJSAKzYpcG0vbal-0vbrHfxYaXdAYeHKVZgrdnOAKzj7_Y0VEM0DzgG8khC0Tc3zfoJaLobatb2zHCYAuwBxNz9J7i3XkTiBfz5JcQCB8pHGCvHimjB31AqCCiF-d9i5-crzoYGKSfVZJGse4&__tn__=K-R

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Tak toto musíte vidieť! Blaha skritizoval pravicových lídrov”

  1. Otázka, »Čo je kresťansko-konzervatívne na politikoch«, je zavádzajúca! Odporúčam presnejšiu otázku charakterizujúcu dnešné časy (2019), správanie, vzťahy a postoje, čistotu a charakter v tých najvyšších, najprestížnejších, najlukratívnejších pozíciách a funkciách, v štátnej správe, ministerstvách, justícii, diplomacii, radcovstve, VIP a najlepšie platených s imunitou a bez zodpovednosti: “Čo je žido-chazarské na politikoch?”
    Ďakujem Vám za odpovede!
    PS: Na provokácie blízke trollovaniu, infoidiotizmu, zlokonšpiráciám, nadávky, urážky, posmešky, zastrašovania, vulgaritu, nebudem reagovať!
    17.6.2019 04:30

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *