Slovensko

Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana

Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana Predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban sa na sociálnej sieti Facebook...

Napísal Andrej · 2 min read >
Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana

Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana

Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana
Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana

Predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban sa na sociálnej sieti Facebook pochválil rozlúčkovou party, ktorú usporiadal Andrej Kiska. Kiska si tak pozval aj predsedu Michala Trubana, ktorého považuje za dobrého priateľa. Truban tak isto v statuse opísal 10 dňový tri do USA spoločne s Andrejom Kiskom. Podľa Trubana išlo o super partiu podnikateľov, startupistov, novinárov, úradníkov či politikov. Kiska chce prevziať moc v krajine. Faktom je, že spojenie Kisku a Progresívneho Slovenska by bolo prínosné pre liberálov, ktorí by mali šancu naozaj vytvoriť funkčnú vládnucu koalíciu.

Liberálny trend a dvojicu Truban a Kiska skritizoval poslanec Ľuboš Blaha, ktorý sa v súčasnosti venuje kritike liberálov. Blaha kriticky zhodnotil stretnutie Kisku a Trubana na sociálnej sieti Facebook.

“Predseda PS Michal Truban sa včera pochválil, že bol na rozlúčkovej party u Kisku v Prezidentskom paláci. A vraj sú priatelia. Úplní chrústici.

Tak toto sa liberálom páčiť nebude! Blaha ostro skritizoval Kisku a Trubana

KISKA A TRUBAN – DVA KONE ESETU

 
 

Ako sa chváli Miško T.: “Pred piatimi rokmi sme spoločne zažili 10-dňový trip po USA. Boli sme tam jedna veľká super partia podnikateľov, startupistov, novinárov, úradníkov, politikov. Bola to jedinečná a inšpiratívna cesta plná zážitkov a skúseností, ktorá nás veľmi nakopla.”

Ja len pripomeniem, že na tomto “tripe” sa Kiska zastavil aj v San Diegu v sídle spoločnosti ESET.

Áno, zastavili sa s Trubanom v tom ESET-e, ktorý dnes prostredníctvom svojich majiteľov financuje Trubanovu stranu, Čaputovú, Valla a čoskoro aj Kisku. A samozrejme Denník N, ktorý robí všetkým neuveriteľnú propagandu.

PLÁN Z KALIFORNIE

Chrústici sa všetci stretli v San Diegu. Jedna veľká liberálna rodinka. A začal sa príbeh “prevzatia moci”. Americkými liberálmi.

A nebojte, kamoši sa čoskoro spoja do jednej strany, aby porazili zlý “mafiánsky štát” a odovzdali kľúče od Slovenska Washingtonu. Lebo taký je plán.

SAN DIEGO 2.0

Musela to byť fakt inšpiratívna cesta. Naposledy, keď sa takto do San Diega vybral majiteľ malej bezvýznamnej firmy ESET pán Trnka, tak sa mu podarilo pomocou istého pána Zajaca vybudovať v Kalifornii globálnu firmu. Podľa ruského ministerstva zahraničných vecí aj za pomoci CIA.

V roku 2014 sa v San Diegu stretli v ESET-e Kiska a Truban. Ktovie, či došli aj americkí “veľkí bratia”. Čo myslíte?

Mám taký pocit, priatelia, že Truban sa včera riadne prekecol. Na party s Kiskom sa asi veľa pilo a keď pijete, u know, nepíšte statusy na sociálnu sieť. Chybička, Miško.

ESET, CIA, KISKA, TRUBAN = PREVZATIE MOCI

Zhrňme si to.
Progresívne Slovensko je projektom ESET-u.
ESET je podľa ruského ministerstva zahraničných vecí projektom CIA.
Kiska je projektom ESET-u.
Truban a Kiska sú priatelia a boli na tripe v sídle ESET-u.

A odvtedy sa na Slovensku dejú veci – liberálny teror, šialené útoky na Smer a na Roberta Fica, nakoniec majdan minulý rok, zneužitie vraždy novinára…

A teraz tu máme orchestrálny výkon liberálnych médií, ktoré svorne nenávidia Fica a svorne milujú Kisku a Progresívne Slovensko. Aká náhodička.

IDÚ PREMENIŤ SLOVENSKO NA AMERICKÚ KOLÓNIU

U Kisku už oslavujú.

A v San Diegu si už mädlia ruky.

Budú základne, budú americké ploty uprostred hlavného mesta SR, budú tu americké zbrane, americká armáda… proste, premenia Slovensko na americkú kolóniu.

Gratulujem, Mr. Truban. Gratulujem, Mr. Kiska.

V San Diegu to musel byť fakt “inšpiratívny” trip.” uvádza vo svojom statuse Ľuboš Blaha

zdroj:  https://www.facebook.com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2320042518234314/?type=3&theater

 

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *