štvrtok, 27 januára, 2022

Tak toto sa lídrovi Za Ľudí páčit nebude! Marček bez servítky o arogancii Andreja Kisku!

Posledné články

Tak toto sa lídrovi Za Ľudí páčit nebude! Marček bez servítky o arogancii Andreja Kisku!

Peter Marček je dobre známym poslancom NR SR. Nezávislý poslanec sa úpenlivo a dlhodobo snaží poukazovať na nekalú politiku opozície. Ma za sebou aj organizovanie protestov proti bývalému prezidentovi Kiskovi.

Najnovší status poslanca  Marčeka

Tak to je vážne arogancia najvyššieho stupňa od daňového a pozemkového podvodníka A.Kisku a podľa mňa aj jeho podvratné kroky v neprospech SR a pravdepodobne v prospech iného štátu spoza oceánu, keď slúžil a myslím si, že vraj do dnes aj slúži G.Sorosovi, ktorý je vraj vrchným veliteľom NWO, Nového Svetového Poriadku, ktorý riadi Majdany a prevraty najmä v krajinách bývalých postkomunistických krajinách, kde je jeho jedinou úlohou poštvať proti sebe slovanské národy, ako sa im už aj podarilo napr.

V bývalej Juhoslávii, alebo medzi Ukrajinou a Ruskou Federáciou!!! Ja som iba zvedavý, či sa nájdu tí odvážní a čestní policajti, vyšetrovatelia, sudcovia, ktorí sa nebudú báť jeho trestné činy spravodlivo vyšetriť, obžalovať a odsúdiť zločincov za tietontrestné činy!

Pevne verím, že takí sú a nedajú sa zastrašiť mimovládkami, tretím sektorom a niektorými skorumpovanými médiami! Napŕlkad v daňovom podvode Kisku, kde si za ten istý trestný čin, jedna osoba (Bašternák), odpykáva trest v nápravnom zariadení a druhá osoba, daňový podvodník Kiska nebol zatiaľ ani obvinený, to už nehovorím o obžalovaní a odsúdený!?! Možno teraz, daj boh a rozviaž oči spravodlivosti! Jeden si odpykáva 7 ročný trest a druhý sa smeje spravodlivosti do tváre!!! A to nerozoberám ďaľšie trestné činy a nie som si istý, či by neprichádzala do úvahy aj vlastizrada (Kiska), plnenie príkazov od Sorosa, príprava a pokus o prevrat…atď!

Zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5

foto zdroj: SITA/Marko Erd, Peter Marček

Zdroj: anc, Kiska Andrej

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články