nedeľa, 28 novembra, 2021

Tak toto už Soltesz prepískol! Novinár si kopol do vlastencov!

Posledné články

Tak toto už Soltesz prepískol! Novinár si kopol do vlastencov!

Zdá sa, že liberálny novinár Arpád Soltész bude aj naďalej útočiť na ľuďi, ktorí majú odlišný názor. Šéf investigatívneho centra Jána Kuciaka sa v minulosti ohradil voči Slovákom. Novinár ich nazval čvargou z východnej Európy.

Tak toto už Soltesz prepískol! Novinár si kopol do vlastencov!

„Fakt by som nepodceňoval ten efekt, že Slováci? To je taká čvarga v východnej Európy ako Poliaci a Maďari ? Tí čo furt otŕčali dlaň, ale odmietali čokoľvek dávať ? Fuj, však to sú už prakticky Rusi, to je horšie než Sýrčania a Eritrejci dokopy.“ vyjadril sa šéf investigatívneho centra Jána Kuciaka.

Zdalo sa, že tento prešľap sa už prekonať nedá. Nakoniec sa však samotný Soltezs prekonal a na sociálnej sieti sa novinár priznal ako nemôže vystáť bielu spodinu.

„Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu,“ vyjadril sa Soltézs.

Novinárovi takéto vyjadrenia prechádzajú a tak sa pustil dokonca aj do kandidátov strany OĽaNO. Nezabudol ani dourážat voličov strany Mariana Kotlebu, ktorých nazval chamraďou, svoločou ci zberbou.

Novinárove “vtipky“ naďalej pokračujú a tentokrát sa na sociálnej sieti opäť raz “ironicky“ vyjadril na adresu vlastencov.

“Tak mi práve volali chalani z 5. Avenue. Potvrdili, že Covid 19 vyvinuli špeciálne na to, aby vyhubili tradičné rodiny na Slovensku. Napustili ním volebné lístky. Vírus dokáže rozoznať z DNA, či je hostiteľ degenerované slniečko alebo zdravý vlastenec. U slniečka sa prejaví ako neškodný soplík, frustrovaného bieleho slovenského heterosexuálneho katolíka spoľahlivo zabije. Zdieľajte iba v kaviarni, lebo je to strašne tajné a voliči Kotlebu sa o tom nesmú dozvedieť“ vyjadril sa investigativec Soltezs

Síce išlo o ironický liberálny vtip skúsme si predstaviť situáciu ak by to napísal napríklad volič ĽSNS. Určite si viete predstaviť co by sa dialo.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/policia-zacala-trestne-stihanie-voci-novinarovi-arpadovi-solteszovi-kvoli-jeho-vyrokom-o-bielej-spodine/1309996

https://www.facebook.com/arpad.soltesz

https://www.hlavnespravy.sk/cvarge-chamradi-soltesz-ironizuje-ze-koronavirus-frustrovaneho-bieleho-slovenskeho-heterosexualneho-katolika-spolahlivo-zabije/2072025

Zdroj foto: Zdroj: Jozef Jakubčo, https://domov.sme.sk/c/22053534/arpad-soltesz-tvrdenia-ze-jan-podcenil-situaciu-su-tupe.html

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články