piatok, 28 januára, 2022

Takto by zmizla nákaza: Po tomto návrhu Mikasovi prasknú nervy! „Zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane…“

Posledné články

Takto by zmizla nákaza: Po tomto návrhu Mikasovi prasknú nervy! „Zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane…“

Podľa novinára Daniša nie su vôbec podstatné čísla o náraste „pozitívne testovaných“ ale naopak by sa malo pozerať na počet chorých, ktorý je podľa novinára jasne nižší ako počet pozitívne testovaných.

„Pevne som veril, že branné cvičenia s karanténami, zatváraním hraníc a buzeráciou ľudí sa nedajú zopakovať. A už vôbec nie kvôli „hrozbe“, ktorá sa ukázala ako viróza.

S úžasom zisťujem, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Stačí ľuďom poradiť, aby naložili do gatí. A naložia (poniektorí sa pri tom dokonca cítia osvietene).

Denne tu máme bublifuk o náraste „pozitívne testovaných“. Tento údaj pritom nie je podstatný. Kľúčové by mali byť reporty o počte CHORÝCH. Ich podiel je výrazne nižší, ako sme sa obávali na začiatku.

Foto: TASR

Ak táto kampaň opäť povedie k zatváraniu škôl, pracovísk, k „lockdownom“ a drastickému obmedzovaniu slobody, budem sa venovať občianskej neposlušnosti, virtuálnemu páleniu rúšok a iným aktivitám, ktoré mi umožňuje ústava.
No, ale aby som bol aj konštruktívny…

Navrhujem ako riešenie toto: na mesiac zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane. Ak by sa to podarilo, tá strašná, ničivá hrozba s pečiatkou NÁKAZA by zmizla.

Aj keď len na mesiac“ vyjadril sa na socialnej soeti Facebook Daniš

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články